Youtube’un en fazla dislike alan (beğenilmeyen) videoları

0
106

Beğeni rekoru kıran videolara sahip olmayı herkes ister. Peki Beğenilmeme rekoruna sahip olmak ister miydiniz? Sahneye çıkmamaktansa suratınıza çürük domates fırlatılması daha iyi mi olur? Bu yazımızda en beğenilen videoları değil, tam tersine en beğenilmeyen videoları sizlerle paylaşmak istedik. Bu videoların izlenme sayısını görünce keşke ben de böyle iğrenç videolar çekebilseydim diyeceksiniz. Çünkü bu videolar beğenilmese de sahiplerini zengin ettiler.

İşte Youtube tarihinin en fazla Dislike alan yani beğenilmeyen videoları:

1- Youtube Rewind 2018 – 18 Milyon Dislike

209 milyon görüntülenme alan bu video, 18 milyondan fazla kişi tarafından beğenilmemiş.

 

2- Sadak 2 film fragmanı – 13 Milyon Dislike

Sadak 2 77 Milyon kez görüntülenmiş ve 13 milyon kişi tarafından beğenilmemiş bir film fragmanı. Filme yazık olmuş. Fragman daha işin başında filmi bitirmiş.

3- Justin Bieber – Baby – 11 Milyon Dislike

Her ne kadar 15 Milyon fanı bu klibi beğense de 11 milyon dislike ile Justin Bieber listemizin üçüncü sırasında.

4- Baby Shark Dance – 10 Milyon Dislike

Youtube tarihinin en çok izlenen videosu: Baby Shark. Bir köpek balığını taklit ederek 7.5 Milyar izlenme sayısına ulaşan bu video tam bir efsane. 23 Milyon Beğeni alırken, 10 Milyon kişi bu videoyu beğenmemiş.

5- YouTube Rewind 2019: For the Record – 9.2 Milyon Dislike

Youtube bu Rewind videolarını çekmekten vazgeçse iyi olacak. 2018 Rewind videosundan sonra 2019 Rewind videosu da en fazla beğenilmeyen videolar arasında yerini almış.

 

6- Johny Johny Yes Papa – 8.1 milyon Dislike

Listenin 5. sırasında benim de hiç beğenmediğim bir video var. Çocuk büyütmüyorsanız, bu videonun neden beğenilmediğini muhtemelen anlayamayacaksınız. Yes Papa tam 8.1 milyon kez Dislike almış. İzlenme sayısı ise dudak uçuklatan bir rakam. 4 Milyar 375 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşılmış.

7 – Учим цвета-Разноцветные яйца на ферме – 6.9 Milyon Dislike

Gökten düşen 6 yumurtanın 3 Milyar 600 Milyon kez izlenmesi ne kadar da şaşırtıcı. Bu video 6.9 Milyon Dislike sayısı ile listemizin 7. sırasında.

 

8- Vitão, Luísa Sonza – Flores – 5.4 Milyon Dislike

https://youtu.be/meL5o_pmU_w

Banu Alkan kıvamında bir hanım ablamız tarafından çekilen bu iç gıcıklayıcı klibi 5.4 Milyon zevk sahibi insan beğenmemiş.

 

9- Bath Song | CoComelon – 5.4 Milyon Dislike

3 Miyar 348 Milyon kez izlenen bu video 5.4 milyon kişi tarafından beğenilmemiş. Bu videoyu beğenmeyenler muhtemelen benim gibi ebeveynlerdir. Çünkü çocuklar günde 100 kez bu video ve listemizdeki diğer bebek videolarını izliyorlar.

 

10 – Can this video get 1 million dislikes? – 5.1 Milyon Dislike

PewDiePie ne yapsa hit oluyor. Beğenilmeyecek bir video yapmaya çalışmış. 22 Milyon görüntülenme ve 5.1 milyon dislike sayısına ulaşmış.

 

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most-disliked_YouTube_videos

Önceki İçerikApple M1 Sadece Fragmandı – Yeni Performans Serileri Geliyor
Sonraki İçerik30 Yıl Öncesine Ait Şeffaf Kasalı Macintosh Classic Görüntüleri Paylaşıldı
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?