Yenilenmiş iPad Modelleri Satışa Çıktı

0
234

Bu sene Apple’ın tablet sınıfında bir yenileme yapıldı. iPad Pro modelleri için yeni tasarıma geçilen 2018 iPad Pro tablet serisi tanıtıldı ve satışlar başladı. Ülkemizde de satışa çıkan yeni tablet modeli bir hayli ilgi gördü ancak bu modelin fiyatı, diğer serilere göre biraz daha yüksek bir seviyede. Apple’ın 2018 iPad Pro modelleri için belirlediği Türkiye fiyatları da bir hayli yüksek. Marka bu noktada alternatif ürünlerde sunmaya devam ediyor. Şimdi ise 9.7 inçlik iPad modelleri için yenilenmiş ürünler piyasaya sürüldü.

Yenilenmiş 9.7 inçlik iPad Modellerinin Fiyatları Nasıl?

Yenilenmiş ürünleri zaman zaman satışa çıkaran marka, kısa süre önce aynı durumu iPhone 8 akıllı telefonları için de geçerli kılmıştı. Onarım işleminden geçerek yenilenen iPhone 8 akıllı telefonların 100 dolar daha aşağı bir fiyatla satışa çıkmıştı. Yenilenmiş iPhone 8 akıllı telefonlarından sonra bu kez ise 9.7 inçlik iPad modelleri için yenilenmiş ürünlerin satışa çıktığı açıklandı. Yenilenmiş 9.7 inçlik iPad modeli için istenen fiyatın ise 279 dolardan başladığı açıklandı.

9.7 inçlik iPad

279 dolardan başlayan fiyatların maksimum olarak 469 dolara kadar yükseldiğini de belirtelim. Ana model olarak satışa sunulan yenilenmiş 9.7 inç iPad modelleri 279 dolar, yenilenmiş 9.7 inç iPad Pro modellerinin ise 469 dolardan satışa çıktığını ekleyelim.

Her iki model için de satışlar sıfır ürünlere göre 80-100 dolar daha aşağı bir rakamdan yapılıyor. 100 dolara varan daha uygun fiyatlarla satışa çıkan yenilenmiş tablet modellerinin şimdilik ülkemiz için çok ilgi görmeyen ürünler olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone XR Tüm Versiyonlar ve Fiyatları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?