Yenilenen Apple Watch Series 3 Satışları için Beklenen Haber Geldi

Yenilenen Apple Watch Series 3 saatleri için satışlar başladı. Yenilenen Apple Watch Series 3 modeli ne kadar fiyatla satılıyor? İşte detaylar.

0
94

Apple’ın ürünleri için özel bir satış politikası izlemesi tüm dünyada en çok gündeme gelen konulardan bir tanesi. Satış stratejileri ve benzeri sistemler bir yana Apple’ın bir de yenileme sistemi kullanıcılara sunuluyor. Söz konusu yenileme sistemi sayesinde kullanıcıların daha uygun fiyata Apple ürünleri alması sağlanıyor. Tabii ki yenilenen iPhone modellerinin satışı öncesinde bir dizi uygulama yapıldığını ve telefonların neredeyse yeni hale getirildiğini de eklemek gerek. İşte bu sistem şimdi Apple Watch Series 3 akıllı saat modelleri için uygulamaya alındı.

Yenilenen Apple Watch Series 3 Modelleri Satışta

Geçtiğimiz aylarda paylaşılan yeni raporlar Apple’ın, Apple Watch Series 3 modeli için yenilenen satış modeli üzerinde çalışmalara başladığını ortaya koymuştu. Raporlara göre yeni akıllı saat modellerinin yenileneceği ve yenilemenin ardından bu modellerin satışa sunulacağı belirtilmişti. Beklenen oldu ve yenilenen Apple Watch Series 3 modellerinin satışı başladı. İlk olarak Apple’ın Amerika çevrimiçi mağazasında satışların başladığı açıklandı.

Yenilenen Apple Watch Series 3

Apple tarafından yapılan açıklamayla beraber söz konusu modellerin yenilenme durumları hakkında da bilgiler verildi. Bu bilgilere göre yenilenen Apple Watch Series 3 modelinde çok önemli bir değişim söz konusu olmayacak. Kutu içeriği sıfır modellerde olduğu gibi sunulacak ve hasarlı bir model satışa çıkarılmayacak.

Buna karşın yenilenen modellerin fiyatlarında da önemli bir indirim söz konusu. Yenilenen bir Apple Watch Series 3 için istenen ücret 359 dolar olarak açıklandı. 42 mm kasa fiyatı olan akıllı saatin, sıfır serisi ise 429 dolar. Şimdilik sadece ABD genelinde satılan akıllı saat modellerinin ülkemizde ve diğer bölgelerde satılıp satılmayacağı ise bilinmiyor.

İLGİLİ HABER:  Gorilla Glass 5 çıkıyor! İşte tanıtım filmi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?