Yeni iPhone Serileri için Ön Panel Görselleri Paylaşıldı

0
63

Apple’ın iPhone serisini yenilemesi için artık sayılı bir zaman kaldığını söylemek gerekiyor. En geç Eylül ayı içerisinde iPhone 8 olmasa bile, yeni modellerini göreceğimiz iPhone serisi akıllı telefonların tanıtımı adım adım yaklaşırken yeni seri akıllı telefonların özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle yeni seri akıllı telefonların nasıl modeller olacağını gösteren tasarımlar ile ilgili sürekli olarak yeni paylaşımlar yapılmakta. Son olarak sabah saatlerinde iPhone 8 akıllı telefonları için yeni bir metal çerçeve görselleri paylaşılmıştı. Telefonların üretime girdiğini gösteren yeni görsellerden sonra şimdi ise merakla beklenen serilerin ön panelleriyle ilgili en net görseller paylaşıldı.

iPhone 8 ve iPhone 7s Serilerinin Görselleri Bir Arada

Hem iPhone 8 akıllı telefonlarının ön ve arka kapaklarının gösterildiği fotoğraflarda hem de yeni seri iPhone 7s ve iPhone 7s Plus akıllı telefonlarının ön ve arka panellerinin görselleri paylaşıldı. Açıkçası söz konusu paylaşımlar her ne kadar iddia olsa da Apple’ın yeni telefonları için şu ana kadar gelmiş en iddialı görselleri görmüş oldu.

iPhone 8 görselleri

Öncelikle iPhone 8 akıllı telefonlarının ön panel ve arka kapak görsellerinden bahsedelim. Paylaşılan yeni iPhone 8 görsellerine göre arka kısımda kesinlikle bir parmak izi sensörü olmadığı görülüyor. Bununla beraber ön ekranın konuşulduğu gibi tam ekran yani hiçbir fiziksel tuşun kullanılmadığı bir ekran olduğu görülüyor. iPhone 8 ekranlarının ise çerçevesiz olduğu görülüyor.

iPhone 7s ve iPhone 7s Plus görselleri

iPhone 7s içinde sadece arka kapak görselleri görülüyor. Tek ve geniş bir arka kamera kullanılan iPhone 7s serisinde başka bir detay görülmüyor. iPhone 7s Plus için paylaşılan görseller ise telefonların yan yana çift kamera kullandığı ve yine cam bir arka kapağa sahip olduğu görülüyor. Bu modelde 3 telefonun da kablosuz şarj teknolojisini de barındıracağını görüyoruz. Tekrar hatırlatalım son görseller doğrulanmamış olsa da her üç model içinde en net görseller bu görseller oldu.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?