Yeni iPad İle iOS 11 Konsept Videosu

0
36

WWDC 2017 etkinliğine artık sadece sayılı günler kaldı. Kısa bir süre sonra tam olarak 5 Haziran’da Apple’ın birçok yeni teknolojisi karşımızda olacak. Hem yeni yazılımlarını hem de yeni donanımlarını kullanıcılara sunacak olan Apple’ın tüm bu sistemleri içerisinde en büyük ilgiyi ise her zaman olduğu gibi iOS alacak. iOS 11 serisi olarak yayınlanacak olan yeni sürümün adeta iPhone ve iPad serilerine yeniden can vereceği konuşuluyor. Şimdiden iOS 11 içinse yeni konsept videoları yayınlanmaya başladı. Son olarak ise iPad serisinde kullanılan yeni bir iOS 11 konsepti ortaya çıktı.

iOS 11 Konseptiyle Beraber Tüm Detaylar Ortaya Çıktı

Sam Beckett tarafından yayınlanan yeni tasarım, son seri işletim sisteminin ne kadar detaylı ne kadar başarılı bir seri olacağının bir kanıtı niteliğinde. Özellikle yeni seri işletim sisteminin iPad modellerini tam anlamıyla bir bilgisayara çevireceği görülüyor. Bilgisayarlardan beklenen hemen her özelliği ortaya koyan yeni işletim sistemiyle beraber sürükle bırak özellikleri ve kolay ulaşılabilir uygulama simgeleri gibi detaylarda yeni işletim sisteminin ne denli başarılı olduğunu ortaya koyuyor.

Bu konsept çalışmalarına göre oldukça başarılı olması beklenen yeni işletim sistemi sürümünün çift ekran modu ve benzeri birçok yeni arayüz eklentileri de dikkat çekiyor. iOS 11 serisinin ne kadar başarılı olduğunu düşünecek olursak Android serisini geride bırakacağı bile düşünülen yeni işletim sisteminin konsept videolarının ne kadar gerçeği yansıttığını ise WWDC 2017 etkinliğinde görmüş olacağız. Yeni serinin özellikleri hakkında detaylı bilgiyi de ancak bu şekilde elde edeceğiz. iOS 11 tanıtımı hakkında ise en başarılı konsept çalışmasının detaylarına bakmak isterseniz yukarı da yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?