Yeni Apple Watch Kayışları Satışa Çıkıyor

Apple Watch serisi için yeni kayış modelleri duyuruldu. Bahara özel olarak sunulan yeni Apple Watch kayışlarında nasıl tasarımlar dikkat çekiyor?

0
97

Akıllı saat alanında en çok satan ürün olarak ün salan Apple Watch, tasarımını her dönem zenginleştirebileceğiniz bir akıllı saat olarak öne çıkıyor. Apple Watch için markanın sunmuş olduğu çeşitli kordonları kullanarak, akıllı saatinizin tasarımını zenginleştirebiliyorsunuz. Bunun için kumaş, deri, plastik, metal gibi kullanıcıların birçok farklı türde kayış seçme seçenekleri var.

Apple’da sürekli olarak kullanıcılar için kayış seçeneklerini güncellemeye devam ediyor. Hatta bunun bir gelenek haline geldiğini bile söyleyebiliriz. Bu şekilde marka son olarak bahar için özel kayışlarını duyurdu.

Bahar Aylarına Özel Apple Watch Kayışları

Baharın gelişiyle beraber, daha çok canlı renkleri vurgulayan yeni kayış setini duyuran Apple, daha renkli ve özel tasarım kayışlarını duyurmuş durumda. Bu noktada bahar serisinde markanın 4 farklı kayış duyurduğunu ekleyelim. Bu kayışlar arasında ise ilk dikkat çekeni Nike serisi için sunulan yeni model. Apple ile Nike anlaşması sonrasında sporculara hitap eden tasarımları kullanıldığı kayışlara bir yenisi daha ekleniyor.

İkinci olarak deri bir modelin kullanıcılara sunulduğunu görüyoruz. Diğer modeller ise renkleriyle dikkat çeken naylon modeller oldu. Tüm bu modellerin görsellerini haberimize ekleyeceğiz. Satışların diğer kayış modelleriyle aynı fiyattan yapılacağı ve satışa Mart ayının sonunda başlanacağını da ekleyelim. Her 4 modelinde ülkemizde de satışa çıkması bekleniyor.

Önceki Haber: Yeni iPad Görüntüleri Ortaya Çıktı Mı?

İLGİLİ HABER:  Apple Watch Satış Tahminleri Yine Yükseliş Gösteriyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?