Westworld Mobil Oyunu için Ön Kayıt Açıklaması Geldi

0
70

Oyun senaryolarının filme ve diziye, dizilerin de oyun senaryolarına dönüştürülmesini çok sık görmeye başladı. The Walking Dead, Assassin’s Creed, Game Of Thrones gibi birçok örneğin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Tüm bu yapımlara ek olarak mobil oyun dünyasına girecek yeni bir örnek daha var. HBO’nun en ünlü dizilerinden biri olan Westworld, oyun dünyasına uyarlanan yapımlardan biri olarak geliyor. Kısa süre sonra yeni sezonu yayına girecek olan dizinin, yayından önce sunulacak olan mobil oyunu hakkında önemli detaylarda ortaya çıktı. Hatta ön kayıtların açıldığı da açıklandı.

Westworld Oyunu Neler Sunacak?

Oyunun yapımcılığını Warner Bros üsteleniyor. Öncelikle bunu belirterek başlayalım. Bunun dışında hem Android hem de iOS platformlarına gelecek olan yapımın, dizi ile bağlantılı olarak ilerlediğini görmek mümkün olacak. Warner Bros bunun için yaptığı açıklamada Westworld yazarları ve yapımcılarıyla beraber çalıştıklarını belirtmişti. Ayrıca diziden tanınan karakterler olan Dr.Robert Ford ve Dolores gibi karakterleri de görmek mümkün olacak. Yani dizinin atmosferi yansıtılmış olacak.

Westworld

Biraz sistemden bahsedecek olursak, Delos Park Eğitim Simülasyonu erişimi olan bir stajyerin canlandırarak ilerleyeceğiz. Yapay zekaları kontrol edip, müşteri isteklerini yerine getirdikçe, stajyer rütbesinin üzerine çıkmaya başlıyorsunuz.

Westworld Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin ikinci sezonuyla beraber Nisan ayında yayınlanacak oyunun şu an için ön kayıtları da açılmış durumda. Android ya da iOS kullanıcılarının ön kayıt oluşturması için sadece Westworld adresini ziyaret etmeleri yeterli. Bunun için aşağı bir bağlantı ekleyeceğiz.

Ön Kayıt Linki

İLGİLİ HABER:  iOS Star Wars Rivals Oyunu Duyuruldu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?