watchOS 6.1.3 Güncellemesi Yayınlandı

0
53

Apple Watch için beklenmedik güncellemelere alışmaya başladık. Apple yeni akıllı saat yazılımı için düzenleme güncellemelerine devam ediyor. Son olarak watchOS 6.1.3 sürüm güncellemesinin yayınlandığı açıklandı. Bu yeni güncellemeyle beraber kısa sürede birkaç sürüm güncellemesi sunulmuş oldu.

En güncel sürüm olarak karşımıza çıkan watchOS 6.1.3 sürümünün desteklenen tüm akıllı saatlere geldiğini de ekleyelim. Yeni özelliklerden çok bu sürümle beraber bazı sistemsel iyileştirmeler yapıldığını duyuruldu.

watchOS 6.1.3 Neler Sunuyor?

Yeni akıllı saat güncellemesinin yenilik olarak gösterebileceğimiz bir artısı bulunmuyor. Bu sürümle beraber kalp ritim uygulamasında yaşanan sıkıntılar gideriliyor. Kalp ritim uygulamasında yaşanan yanlış ölçüm ve hatalı gösterimlerin önüne geçilmesi için watchOS 6.1.3 sürümünün yayınlandığı duyuruldu.

Özellikle İzlanda bölgesinde yaşayan kullanıcıların çok sık yaşadığı ölçüm sorunlarının güncelleme ile giderildiği belirtildi. Desteklenen tüm akıllı saatler için sunulan güncellemenin sürüm notlarında da başka bir artı söz konusu değil. Genel sistem iyileştirmesi ve kararlılık güncellemesi söz konusu.

watchOS 6.1.3

iOS 13 işletim sistemi kullanan kullanıcılar için yayınlanan güncellemenin benzeri bir güncelleme iOS 12 cihaz kullanıcıları için de sunuldu. iOS 12 cihaz kullanıcıları için watchOS 5.3.5 sürümü yayınlandı.

Eski iOS sürümü kullanan kullanıcılar için de önemli bir yenilik olarak gösterebileceğimiz güncellemenin dışında watchOS 6.2 kararlı sürümünün ne zaman geleceği konusunda da bilgi bulunmuyor. Şimdilik beta sürüm güncellemelerinin devam ettiğini görüyoruz. Muhtemelen önümüzdeki a bu sürüm için de yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Önceki İçerikiOS 13.4 Beta 2 Neler Sunuyor?
Sonraki İçerikiPhone 9 Canlı Canlı Görüntülendi
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?