watchOS 4.3.1 Beta Yayında! İşte Yenilikler

0
85

Apple’ın yeni yazılım güncellemeleri geçtiğimiz hafta yayınlandı. Özelikle iOS 11.3 güncellemesinin yayınlanmasının ardından, kullanıcıların tüm ilgisi de bu alana çekildi. Pil sağlığı sisteminin kullanılması, yeni animoji karakterlerinin kullanıma girmesi, bunun yanında hataların giderilmesi gibi önemli değişikliklerin yapıldığı iOS 11.3 sürüm güncellemesi sırasında watchOS 4.3 güncellemesinin de yayınlandığını gördük. Geçen hafta Apple için bu şekilde oldukça yoğun bir haftanın geçtiğini görmüştük. Tüm bunların ardından şimdi ise yeni güncellemeler ortaya çıktı. Sadece bir hafta sonrasında ilk olarak yeni büyük güncelleme olan iOS 11.4 için yeni beta sürümü yayınlandı. Hemen ardından ise watchOS 4.3.1 Beta sürümü yayınlandı.

watchOS 4.3.1 Beta Neler Sunuyor?

watchOS 4.3 güncellemesinin hemen sonrasında gelen watchOS 4.3.1 Beta güncellemesiyle beraber önemli değişiklikler sunulmadı. Yeni güncelleme sonrasında genelde geçen hafta yayınlanan beta sürümünde yer alan hataların iyileştirildiği görülüyor. Çok dikkat çeken ve bazı performans sorunlarına neden olan watchOS 4.3 hatalarının yeni beta sürümü sonrasında ortadan kaldırıldığını görüyoruz.

watchOS 4.3.1 Beta

Portre modu desteği ve Apple Music için sunulan destek kısmında yaşanan bazı performans sorunları da giderilmiş oldu. Mini hata iyileştirmeleri ve düzenlemeleri getiren yeni sürümün şu an için bunlar dışında bir yeniliği bulunmuyor.

Muhtemelen watchOS 4.3.1 güncellemesi yayınlandıktan sonra birkaç yenilik görmek mümkün olacak. Şimdilik beta sürümünde ortaya çıkan bir yenilik söz konusu değil. Güncelleme konusunda yeni bilgiler gelecek olursa, bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.4 Beta 1 Yayınlandı

İLGİLİ HABER:  iOS 13 Yayında - Desteklenen Modeller Hangileri?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?