Vodafone Teklif Ver ile iPhone 11 Pro Kazanmak!

1
519

Söz konusu bir iPhone kampanyası olunca hemen sizinle paylaşıyoruz. Bunu sadece indirim kampanyası olarak da değerlendirmiyoruz. Mesela bugün anlatacağımız yarışma, Vodafone Teklif Ver oyunu ile iPhone 11 Pro akıllı telefonu kazanmanız mümkün.

Üstelik bu yarışma bir çekiliş olarak da değerlendirilmemesi gereken bir sistem. Burada iPhone 11 Pro akıllı telefon modelini kendi tahmin gücünüze ve biraz da şansa bağlı olarak kazanıyorsunuz. Sistemin nasıl işlediğini ve gerçekten kazandırıp kazandırmadığı konusunda merak edilenleri açıklamaya çalışacağız.  Sözü hiç dolandırmadan detaylardan konuşalım.

İlginizi Çekebilir: MacBook Pro için Pil Değiştirme Programı Başladı

Vodafone Teklif Ver ile iPhone 11 Pro Kazanma Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Önce Vodafone tarafından oluşturulan sistemden söz ederek başlayalım. Yani tam olarak ne ile karşı karşıya olduğumuzu anlamamız gerekecek. Burada adı üzerinde bir teklif ağacı üzerinden ilerleme yapılıyor.

  • Vodafone tarafından resmi olarak oluşturulmuş olan sayfaya gidiyorsunuz.
  • Sonrasında operatör fark etmeksizin yarışmaya katılmak için numaranızı yazıyorsunuz ve sonrasında da teklif veriyorsunuz.

Vodafone Teklif Ver

İşleyiş Şöyle:

  • Verdiğiniz teklif, verilen bütün teklifler içerisinde en düşük olanı olmalı. Yani en ucuz ücreti sizin vermiş olmanız gerekiyor. Buraya yazdığınız ücret sizden alınmıyor ya da başvuru sırasında herhangi bir talep olmuyor. Sadece aklınızdaki rakamı yazmış oluyorsunuz.
  • Tek yapmanız gereken en düşük teklifi vermek değil. Şimdi aranızda ben 1 lira teklif veririm telefonu ben kazanmış olurum diyenler olacaktır. Fakat burada tek kriter en düşük teklifi vermek değil. Aynı zamanda benzersiz bir teklif vermiş olmanız gerekiyor. Yani sizin vermiş olduğunuz fiyat hem en düşük olacak hem de kimse bu fiyatı yazmamış olacak.

Vodafone Teklif Ver

Örnek: Vodafone Teklif Ver iPhone 11 Pro kazan yarışmasına katıldık ve telefona 2,10 TL teklif verdik. Bu yazdığımız rakam hem tüm teklifler içerisinde en düşük teklif hem de kimse bu teklifi vermemiş. O zaman telefonu siz kazanmış oluyorsunuz.

Diyelim ki 1 TL teklif var. Ama 1 TL teklifi veren 10 kişi daha var ya da sadece bir kişi daha 1 TL demiş. O zaman 1 TL sizin teklifinizden daha düşük olsa bile, birden fazla kişi tahmin ettiği için yine siz kazanmış oluyorsunuz. Umarım anlaşılmıştır. : ) Çünkü bu konuda çok yorum yapan gördüm.

İşte kazanan benden yüksek teklif vermiş ama yine o kazanmış diye soran kullanıcılar oluyor. İşte bunun nedeni aynı teklifin başka bir kullanıcı tarafından da verilmiş olması.

Vodafone Teklif Ver

Vodafone Teklif Ver iPhone 11 Pro Kazan Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanyanın işleyişini anlattığımıza göre geçelim kampanyanın detaylarına. Vodafone sitesine baktığımız zaman bu Vodafone Teklif Ver olayının belli dönemlerde düzenlendiği görülüyor. Şu an iPhone 11 Pro modeli için yarışma devam ediyor.

Ama sayfaya baktığımız zaman, daha önce PS5 modeli için de yarışmanın yapıldığını görüyoruz. Yani belli aralıklarla yarışma tekrarlanıyor. iPhone 11 Pro için ise Şubat ayı seçilmiş durumda. Şu an bir geri sayım var ve 15 gün sonra sonuçların açıklanacağı söyleniyor.

Bu süre içerisinde kullanıcılar yarışmaya katılabilir ve en düşük olduklarını düşündükleri teklifleri verebilir.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra vs iPhone 11 Pro Max

Vodafone Teklif Ver iPhone 11 Pro Kazanmak Mümkün mü?

En çok merak edilen ikinci kısım, gerçekten telefonun kazanılıp kazanılmadığı. Bu konuda ben de detayları bilmiyorum ama Vodafone Teklif Ver kampanyasının şeffaf olması için kazanan isim ve verdiği teklif sayfada açıklanıyor.

Herhangi bir ücret talep edilmediğini de düşünecek olursak, şeffaflık sunuluyor diyebiliriz. Sadece dikkat edeceğiniz sadece Vodafone resmi sitesinde, resmi şekilde düzenlenen yarışmaya katılmak. Bu ay nasıl bir teklifle telefon kazanılacak biz de merakla bekliyoruz.

Önceki İçerikiOS yüklenirken bir hata oluştu sorunu ve çözüm yolları
Sonraki İçerikKatlanabilir iPhone için İlk Fiyat Bilgisi Geldi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?