Ücretsiz iPhone zil sesi indirebileceğiniz siteler

 iPhone'unuza iTunes üzerinden ücretini ödeyerek zil sesi satın alabileceğiniz gibi, bu sayfada bahsettiğim yöntemlerle de ücretsiz iPhone zil sesi indirebilirsiniz. Hatta kendi zil sesinizi yapabilirsiniz.

0

iPhone’un zil sesinden bıkanlar ve kişiliğini yansıtan iPhone zil sesi kullanmak isteyenler için bu yazımızda ücretsiz iPhone zil sesi indirebileceğiniz sitelere yer vereceğiz. Hatta bu sitelerden bazılarıyla kendi iPhone zil sesinizi de yapabileceksiniz.

Zil sesi sitelerinden nasıl indirme yapılır?

Listemizde yer verdiğimiz sitelerin ortak noktası virüs-malware gibi zararlı yazılımları bilgisayarınıza indirmeye çalışmamaları. Zil sesi sitelerinin çoğunda bu tarz zararlı yazılımlar var. Zil sesi indirme sitelerinin çoğu yasal değildir.

Birkaç sitede de iPhone zil sesi denilerek .mp3 dosyası indirildiğine şahit oldum. iPhone’larda kullanılacak zil sesi .m4r uzantılı olmak zorundadır. Bu yüzden mp3 uzantılı dosya veren sitelere rağbet etmeyin. En azından bu dosyayı m4r’ye çevirmeden iPhone’unuzda kullanamazsınız.

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda indirdiğiniz zil seslerini kullanabilirsiniz. Zil seslerini bilgisayarınızdan telefonunuza iTunes kullanarak atabilirsiniz.

Bakınız: iPhone zil sesi atma

Ayrıca AppleUzmani.net olarak biz de iPhone zil sesi oluşturup yayınlıyoruz.

Bakınız: iPhone zil sesleri indir – Dizi Müzikleri

Zilsesi.net reklamsız, virüssüz, temiz bir site. Zilsesi.net‘in basit arayüzü ile kolayca kendi sil sesinizi yapabilirsiniz. Zilsesi.net’te youtube sayfasından bir link kopyalayarak hem iPhone için hem de Android için zil sesleri oluşturabiliyorsunuz.

iPhone için 40 saniyenin altında süre ayarlamayı unutmayın. Seçeneklerden de M4R kısmını seçmelisiniz.

Ücretsiz zil sesi bulabileceğiniz sitelerin başında Zedge gelir. Her kategoride zil sesi bulabilirsiniz. Ayrıca Türkçe zil sesleri de bol miktarda bulunabiliyor. İstediğiniz zil sesine tıklayın. Açılan sayfadan sağ üstte yer alan “Download” butonuna tıklayın. 10 sn bekledikten sonra dosya inecektir.

Denemelerimde iPhone zil seslerinin çoğunun .mp3 olarak indiğini gördüm. Başta da belirttiğim gibi bu dosyaları .m4r’ye çevirmelisiniz. Nasıl yapacağınızı yukarıda paylaştığım “iPhone zil sesi atma” konusunda ayrıntılarıyla anlatmıştık.

Çeşitli kategorilerde binlerce zil sesinin bulunduğu bir site. Türkçe içerik maalesef yok. İstediğiniz zil sesine tıklayın. Açılan sayfada altta yer alan;

“Download iPhone Ringtone” yazısına tıklayın. Zil sesi .m4r olarak inecek. Bunu telefonunuza atın.

Bu siteyi ben sürekli kullanıyorum. Youtube’dan beğendiğim bir şarkının, bazı yerlerini keserek zil sesi yapabiliyorum. Bunun yanında sitede indirebileceğiniz binlerce zil sesi de var. En iyi zil sesleri sayfasına mutlaka bir göz atın.

Kullanımı çok kolay bir site. Zil sesleri kategorilere göre sıralanmış. Ücretsiz indireceğiniz zil sesini tıklayın. Açılan sayfada altta yer alan “Download M4R” butonuna tıklayın. Zil sesi inmeye başlayacak.

Türkçe içerik olmaması olumsuz tarafı.

 

Sonuç

iPhone’unuza iTunes üzerinden ücretini ödeyerek zil sesi satın alabileceğiniz gibi, bu sayfada bahsettiğim yöntemlerle de ücretsiz iPhone zil sesi indirebilirsiniz. Hatta kendi zil sesinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda saydığım sitelerin yanında;

  • MytinyPhone.com
  • iTuneMachine.com
  • Mobiles24.com
  • ToneTweet.com

gibi birçok site var. Bunlardan teker teker bahsetmek zaman kaybı olacaktı. Çünkü hepsi zaten aynı işi yapıyor ve birbirine benziyor. Türkçe zil sesi indirme sitelerinden de sadece 1 tanesini paylaştım. Çünkü 1-2 tane daha bulabileceğiniz zil sesi sitelerinin tamamı aynı. Mp3 indirme sitelerine hiç değinmedim. Tamamı virüs, warez vb.. dosyalara yönlendiriyor.

Bu sitelerle uğraşmak yerine kendi iPhone zil sesinizi yapmanızı tavsiye ederim. Nasıl yapılacağını şurada anlattık: iPhone zil sesi yapmak

 

 

 

 

Önceki İçerikMigros iPhone 11 İndirimi Başladı! İşte Fiyatlar
Sonraki İçerik2021 Yılı IMEI Kayıt Ücreti Ne Kadar Oldu? (Güncellendi)
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?