Twitter, iOS Sürümü için Önemli Bir Güncelleme Hazırlığında

0
149

Twitter, yakın zamanda iOS uygulaması için bir güncelleme hazırladığını duyurdu. iOS uygulaması için hazırlanan bu güncelleme ile iPhone kullanıcılarını sevindirecek bir gelişme de yaşanmış oldu. Hem uygulama daha pratik bir hal almış olacak hem de akış için daha düzenli bir kullanım sunulmuş olacak.

Değişikliğe ve güncellemelerin neler getirdiğine yakından bakalım. Zaten özelliği anlattığımız zaman daha önce WhatsApp gibi uygulamalara gelmiş olan bir yenilik olduğunu anlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Apple, Sahte Ürünlere Karşı Savaş Başlattı

Twitter iOS Sürümü için Zaman Akışı Güncellemesi

Yeni güncelleme tamamen yayınlandığı zaman, paylaşılan ya da gönderilen YouTube videolarını, uygulamadan çıkmadan izleyebileceksiniz.

Uygulamadan çıkış yapmadan zaman akışı içerisinde videoları izleyebilecek ve etkileşime katılabileceksiniz. Şimdilik bunun YouTube için geçerli olduğu gözüküyor.

Fakat YouTube dışında diğer videolar için de bu sistemin geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Şimdilik YouTube videoları için geçerli olan güncelleme sonrasında paylaşılan videoların nasıl gözükeceği de anlatılmış durumda.

Buna göre videoları zaman akışı içerisinde görebileceğiz ve videoların altında da YouTube videoları olduğu konusunda bilgi verilecek. Tabii ki yine videolara direkt geçiş yapmak mümkün olacak. Yani isterseniz yine uygulamadan çıkarak video sayfasına erişim sağlayabiliyorsunuz.

iOS işletim sistemi için yapılan bu düzenlemenin şu an sınırlı olduğunu anlıyoruz. Her kullanıcı hemen güncellemeye ulaşmadı.

Belirli kullanıcılar için bu durumun geçerli olduğunu görüyoruz. Testler yapılıyor. İkinci bir kısım ise dediğimiz gibi şu an özellik sadece iOS kullanıcıları için geçerli olan bir özellik. Ayrıca sadece YouTube için kullanılabilir olarak gözüküyor.

Android kullanıcıları için özelliğin yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda da bilgiler var. Twitter resmi hesabı üzerinden özelliğin Android için de yayınlanacağını söyledi. Android için de bazı kullanıcılar üzerinden testlerin devam ettiği biliniyor.

Çok yakın zaman da özelliğin tüm kullanıcılar tarafından tam anlamıyla kullanılabilir bir şekilde sunulduğunu göreceğiz. Özellik üzerinde her hangi bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceğini de böyle anlayacağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?