Turkcell’in Ramazan Kampanyası Başladı! İşte Detaylar

0

Turkcell’in Ramazan kampanyası, hemen her sene düzenleniyor. Farklı farklı fırsatlar sunulduğunu görüyoruz. Bazen hediye internet fırsatının sunulduğunu görüyoruz bazen hediye konuşma sürelerine yer verildiğini işitiyoruz.

Bu yıl da bir kampanya yapıldı. Bu yıl sunulan kampanya ise diğerlerinden birazcık daha farklı. Bu sefer Dijital Operatör kısmında güzel bir kampanya söz konusu.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Tam Böyle Gözükebilir

Turkcell’in Ramazan Kampanyası Detayları ve Salla Kazan Durumu

Turkcell kullanıcıları bilecektir Salla Kazan sisteminde, hediye etme özelliği bulunuyor. Kullanıcılar haftada bir olmak üzere telefonlarını sallayarak belli ödülleri kazanıyorlar. Bunlar arasında hediye dakikalar da oluyor hediye olarak sunulan internetler de oluyor.

Geçen sene de sunulan kampanya da Dijital Operatör’ün Salla Kazan kısmında hediye verilmişti. Bu sene de bu kısımda biraz daha farklı olsa da hediye veriliyor.

Bu sene Turkcell’in Ramazan kampanyası kapsamında kullanıcılar telefonlarını salladıkları zaman, eğer aldıkları ödülleri hediye etmek isterlerse o zaman X2 hakkı kazanıyor. Yani iki katı ödülü hediye edebiliyorsunuz.

Diyelim ki 1 GB internet kazandınız, bu interneti birine hediye etmek istediğiniz zaman, internet 2 GB olarak hediye ediliyor. Turkcell burada kullanıcıları da düşünmüş durumda. Şöyle ki hediye verilmesi durumunda kullanıcılara 1 sallama hakkı daha veriliyor. İsterseniz bu sallama hakkını da kendiniz için kullanabilirsiniz.

Turkcell'in Ramazan kampanyası

Salla Kazan kampanyasının Ramazan ayı boyunca da devam edeceğini ekleyelim. Çok öyle büyütülecek bir kampanya elbette değil ama özellikle hazır kart kullanıcıları için salla kazan hediyeleri anı kurtarıcı olabiliyor.

Bunu da unutmamak lazım. Kampanyanın tarih olarak 13 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edeceğini söyleyelim. Turkcell ek bir kampanya duyuracak olursa, o zaman da yeni detayları paylaşacağız.

Şimdilik salla kazan sisteminde sunulan ek ödüllerle idare etmek gerekiyor. Bakalım Ramazan boyunca başka bir kampanya sunulacak mı yoksa bununla Ramazan bitecek mi?

Önceki İçerikiPhone 13 ve iPhone 13 Pro Tam Böyle Gözükebilir
Sonraki İçerikAirPods 3 için Sevindirici Gelişme! Yeni Foto Geldi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?