Tüm Detayları ile Apple Music

1
970

Uzun zamandır beklenen Apple Music, WWDC 2015’de tanıtıldı. Müzik dinlemeyi yepyeni yollarla sunan Apple Music’in tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik.

apple_muzik

100’den fazla ülkede kullanılabilir olacak olan Apple Music, milyonlarca şarkıyı ve albümü bir araya getiriyor. Sanatçılar ve hayranları arasındaki bağlantıyı daha derin hale getiriyor ve 7/24 hizmet veren küresel radyo istasyonları ile farklı bir deneyimin kapısını aralıyor.

Apple Music’e üye olduğunuzda, tarzınıza, o an ki ruh halinize uygun şarkıları, albümleri ve sanatçıları basit bir şekilde seçebiliyorsunuz. Ve müzik dünyasında neler olup bittiğini öğrenmek için en yeni haberleri ve bilgileri uzmanlarından alabiliyorsunuz.

Apple Music’in en farklı yönü ise sanatçılarla hayranların bir araya gelebilmesi. Mesela Sıla’nın Apple Music’te resmi bir hesabının olduğunu, en yeni şarkılarını ve demolarını paylaştığı bir kanalı olduğunu farzedin. Bu kanal üzerinden kendisini takip edebilecek ve hakkındaki tüm haberlere ve yeniliklere öncelikli olarak ulaşabileceksiniz. Apple Music sadece kullanıcılar için değil müzisyenler için de kapılarını sonuna kadar açacak.

Apple Music’e kolay yoldan Apple ID ile erişim sağlanabilecek. Ancak bu erişim kısıtlı olacak. Mesela Apple Music kütüphanesinden sınırsız dinleme yapamayacaksınız. Ancak Apple Music üyeliğini oluşturduğunuzda, Apple Music’in tüm özelliklerini sınır olmaksızın kullanabileceksiniz.

apple-muzik-uyum

Apple Music, 3 aylık ücretsiz deneme süresi ile 30 Haziran’da iOS 8.4’le birlikte kullanıma sunulacak. iOS, watchOS, Mac, PC ve Android ile uyumlu olacak. iOS ve watchOS’la bir sonraki iOS güncellemesi ile uyumlu hale gelecek olan Apple Music, Mac ve PC ile 30 Haziran’daki iTunes güncelleştirmesi sonrası uyumlu olacak. Android için Apple Music uygulaması sonbaharda, Google Play’de yayımlanacak. Apple Music iPhone 5 ve üzeri iPhone modellerinde kullanılabilir olacak. iPod nano ve iPod shuffle’la uyumlu olmayacak.

Bireysel üyelik fiyatı 9,99 $ olacak ve aile üyeliği ise 14,99 $ olacak. Aile üyeliği 6 kişiye kadar erişilebilir olacak ve iCloud Aile paylaşımını gerektirecek.

İLGİLİ HABER:  2020 Yılının En Çok Satan Akıllı Telefon Listesi Açıklandı

1 YORUM

  1. selamlar öcelikle apple ın android apk sı sd karta kayıt desteği verdiği söylensede yani offline dinleme için lolipop sürümlü android telefonumda bu özelliği kullanamıyorum bu konu hakkında biginiz varmı lenovo a 7000 tlf marka va modeli

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?