Tüm Apple Ürünleri için 12 Ay Taksit İmkanı!

0
2678

Apple Card, Apple için önemli girişimler arasında yer alıyor. Bir teknoloji firması olmasına karşın kendi kredi kartını sunan firma, kullanıcılarını yavaş yavaş kendi ödeme sistemine doğru çekmeye başladı.

Kartın kullanımını arttırmak adına Apple ürünleri ile sınırlı olan birçok kampanya sunuldu. İlk kampanya iPhone akıllı telefonları için yapılmıştı. Apple Card ile iPhone akıllı telefon almak isteyen kullanıcıların 12 aya kadar taksit fırsatı sunulmuştu. İlk dönemde sadece belli iPhone modelleri için taksitli satış başlatılmıştı.

Yeni adım tüm iPhone modellerinin taksit imkanına sahip olmasıyla devam etti. Bu sefer daha geniş kapsamlı bir adım atıldı. Artık sadece iPhone telefonlar için taksit durumu yok. Tüm Apple ürünlerini taksit ile almak mümkün olacak.

Apple Card ile Taksit Sayısı 12 Aya Kadar

iPhone akıllı telefonunun yanında taksit kampanyasına iPad ve Mac cihazları dahil edildi. Hem iPad tabletlerini alırken hem de Mac bilgisayarlarını alırken vade farkı olmadan 12 aya kadar taksitli ödeme yapılabilecek. Apple Card ile alışveriş yapmanın sadece taksit avantajı da olmayacak. Kart üzerinden puan kazanma gibi ayrıcalıklar da olacak.

iPad ve Mac ürünleri üst segment ürünler ve ana ürünler. Ne dedik tüm Apple ürünleri için taksit imkanı olacak. iPad ve Mac dışında Apple aksesuarları için de taksit imkanı kullanıma alındı. AirPods kulaklık alırken, Mac XDR Display ekran alırken hatta ve hatta Apple Pencil alırken bile 12 aya kadar taksitli satışlardan yararlanılabilecek.

Apple Card

12 aylık taksit imkanının sınırlandırıldığı sadece iki ürün olacak. Bu ürünlerden birisi HomePod akıllı ev asistanı. HomePod akıllı ev asistanı için 12 ay taksit değil de 6 ay taksit yapabileceksiniz. Aynı şekilde Apple TV almak istediğiniz zaman 6 ay taksit alabileceksiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple’ın Yeni Ürünleri İçin Doğrulama Geldi

Apple Wallet üzerinden yapılacak satın almalar için geçerli olacak olan yeni taksit imkanlarının ne kadar süre geçerli olduğu belli değil ama sürecin uzun tutulması beklenmekte. Ülkemiz için önce kartın gelmesini beklemek lazım. 🙂

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?