Tim Cook, Çin’deki Son Gezi Fotoğraflarını Paylaştı (Galeri)

0
464

Apple CEO’su Tim Cook, Çin’deki yaklaşan girişimleri hakkında basına konuştu ve bölgede açılan yeni Apple Store ziyaretine dair son gezi fotoğrafları paylaştı. Fotoğraflar (aşağıda) Cook’un yeni Weibo hesabı üzerinden paylaşıldı.

Cook, bu ay Çin’de şirket tarafından uygulanacağını duyurduğu yeni çevre girişimlerini tartışırken bir dizi gezi gerçekleştirdi. Apple Dünya Doğayı Koruma Vakfı (World Wildlife Fund) ile birlikte Çin’de orman arazisinin korunma planlarını ve yenilenebilir enerjinin elde edilebilmesi için yapılacak girişimlerini duyurdu.

Çin gezisi sırasında Cook önemli konulara dair açıklamalarda bulundu. Çinli perakendeci Alibaba ile görüşmeler yapıldığını söyledi ve Çin’de Apple Pay’in kullanıma girmesi adına çalışmaların devam ettiğini vurguladı. Apple son aylarda Çin’de gerçekleştirdiği atılımların karşılığını da almaya başladı. Son yayınlanan rapora göre Çinli akıllı telefon Xiaomi’yi geçmeyi başardı.

Paylaşılan fotoğraflar genelde Çin’de bulunan Apple Store’lara yapılan ziyaretlere ait ve bunun yanı sıra Cook’un gerçekleştirdiği üniversite ve ilkokul ziyaretleri içinde fotoğraflar mevcut.

İLGİLİ HABER:  Apple, Akıllı Saat Sektöründe Lider Konumda Olan Samsung'un Tahtını Sallıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?