The Division 2 Resmiyet Kazandı! İlk Bilgiler Neler?

0
74

Oyun dünyasında yakından takip edilen The Division yapımı, büyük beklentiler içerisinde geliştirilmiş ve çıkış yaptığı ilk günler epey bir ses getirmişti. Ancak balon çabuk söndü ve oyunun kullanıcı kitlesi, yapımdan sıkılmaya başladı. Sürekli tekrarlayan bir yapıya dönüşmesi ve artık eski etkisini kaybetmesi de The Division serisinin devam etmeyeceği görüşünün hakim olmasına neden olmaya başladı. Fakat beklendiği gibi olmadı ve ünlü oyunun devam serisi olan The Division 2 duyuruldu. Ubisoft tarafından duyurulan yeni yapımın detaylarına geçelim.

The Division 2 Geliştiricisi Kim?

İlk olarak oyunun geliştirici stüdyosunu açıklayalım. Yine Massive Entertainment tarafından geliştirilecek olan The Division 2 için bu kez destek de alınacak. Ana ekibe;

  • Ubisoft Bucharest
  • Ubisoft Annecy
  • Redstorm
  • Ubisoft Shanghai
  • Reflections

Olmak üzere 5 ofis daha eşlik edecek. Çok daha profesyonel bir geliştirme sürecinden geçiş yapıldığını göreceğiz.

The Division 2

Grafik Motoru Sabit Kaldı!

The Division 2 için grafik modu kısmında ise değişiklik yapılmayacak. Yine Snowdrop grafik motorunu göreceğiz. Fakat yenilenmiş bir versiyon geldiği için The Division 2 çok daha gelişmiş grafik yapısına ve fizik dinamiklerine sahip olacak. En azından Ubisoft tarafından yapılan açıklama bu yönde. Oyun hakkında herhangi bir görsel ya da video yayınlanmadığı için bunu da bilemiyoruz. Oyunun duyurusunun yapılacağı E3 2018 fuarını beklememiz gerekecek.

The Division Sahiplerine İyi Haberler Var

Son olarak Ubisoft tarafından ilk oyunun kullanıcılarına sürpriz yapıldığını belirtelim. 2 önemli güncelleme alacak olan ilk oyun, Xbox X sürümüyle 4K desteğini almış olacak. Diğer güncelleme ise 4 yeni görev paketini kullanıma sunmuş olacak. The Division cephesinden gelen haberler bu şekilde. Oyunun tanıtımından sonra daha detaylı bilgi elde etmek mümkün olacaktır.

İLGİLİ HABER:  iPhone Şarj Cihazları Değişiyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?