Teknosa Eski iPhone’u Getir Yeni iPhone’u Götür Kampanyası Detayları

3
54473

Teknosa eski iPhone’u getir yeni iPhone’u götür kampanyası, isimlendirme olarak size biraz farklı gelebilir. Firma kampanyayı daha genel yaptığı için direkt olarak eski telefonu getir yeniyi götür olarak tanımlıyor. Biz bu yazıda elinizde eski bir iPhone varsa ve yeni modele geçmek istiyorsanız nasıl bir avantajla karşılaşıyorsunuz onu ele alacağımız için böyle bir isimlendirme yaptık.

Elinizde eski bir iPhone varsa ve iPhone telefonunuzun modelini yükseltmek istiyorsanız, size nasıl bir fiyat avantajı sağlanıyor ya da sağlanıyor mu bunu değerlendirelim.

İlginizi Çekebilir: Türk Telekom e-SIM Kullanıma Sunuldu – Ücretli mi?

Teknosa Eski iPhone’u Getir Yeni iPhone’u Götür – Telefon Değerleri

Şimdi burada asıl önemli olan elinizde bulunan iPhone modelinin hangisi olduğu. Çünkü elinizde bulunan telefona göre fiyat alıyorsunuz. Teknosa’nın kampanya sayfasında bunun için paylaşmış olduğu bir çizelge var. Bu çizelgeye göre eski cihazınızın Buyback ile geri alım tutarlarını paylaşacağız.

Cihazınızın geri alım ücretlerinin dışında, seçeceğiniz modele göre bir de ek indirim uygulaması yapıldığını da ekleyelim. Burada paylaşılan ek indirimler de şöyle:

  • iPhone 12 almayı tercih ederseniz, kendi cihazınıza ek olarak 700 TL indirim uygulanıyor.
  • iPhone 12 mini almayı tercih ederseniz, kendi cihazınıza ek olarak 500 TL indirim uygulanıyor
  • iPhone 11 almayı tercih ederseniz, kendi cihazınıza ek olarak yine 500 TL indirim alıyorsunuz.

Teknosa eski iPhone’u getir yeni iPhone’u götür

Peki fiyatlara geçmeden dilerseniz bir de kampanyanın şartlarına bakalım. Daha doğrusu akıllı telefonunuzun geri alınması durumlarında izlenen yola bakalım.

  • İndirimi alabilmeniz, yani telefonunun geri alınabilmesi için cihazınızın çalışır durumda olması gerekiyor. Bataryası mevcut ve sorunsuz, sıvı teması olmamış ve çalışır durumda olmalı.
  • IMEI numarasında herhangi bir sorun olmamalı.
  • iPhone akıllı telefonlarında güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış ve iPhone’umu bul servisi de kullanılmıyor olmalı.

Teknosa eski iPhone’u getir yeni iPhone’u götür

Bu şartlar sağlanıyorsa telefonunuzu veriyorsunuz ve fiziksel bir kontrolden geçiyor. Herhangi bir hasar yoksa telefon bedelini alıyorsunuz.

Teknosa eski iPhone’u getir yeni iPhone’u götür kampanya fiyat çizelgesine baktığım zaman ise 5 modeli alabildiğinizi görüyoruz. Zaten bu tabloyu paylaşacağız. Bu telefonlar Samsung Galaxy S20FE, Huawei P40 Pro, iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini olabilir.

Telefonlar için paylaşılan değer tablosuna geçelim.

Teknosa eski iPhone’u getir yeni iPhone’u götür

Çizelge görseli Teknosa kampanya sayfasından alınmıştır.

3 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?