Tanıtım Öncesinde Online Apple Store Kapatıldı

0
207

Apple’ın o çok beklenen tanıtımı için sadece sayılı bir zaman kaldığını biliyoruz. Bundan 1 saat sonra yeni ürünler bir bir sunulmaya başlayacak. Online olarak yapılacak olan etkinliği, belirlenen adreslerden takip etmek mümkün olacak.

Biz de yeni ürünlere yer vereceğiz ve tanıtılan ürünlerden konuşacağız. Etkinlik saati yaklaştıkça Apple’ın her seferinde yapmış olduğu düzenlemeleri de yapmaya başladığını görüyoruz. İlk adım her zaman olduğu gibi Apple Store online mağazasını kapatmak oldu.

İlginizi Çekebilir: Apple Spring Loaded Etkinliğinde Neler Tanıtacak?

Apple Store Online Mağazası Her Zaman Olduğu Gibi Kapatıldı

Her etkinlikten önce yapıldığı gibi bu kez de benzer bir adım atıldı ve online mağazanın geçici süreliğine kapatıldığını gördük. Aslında buna direkt olarak online mağaza kapatıldı demek doğru olmaz. Bir süre bakıma alındı demek doğru olacaktır.

Bakıma alınmasının nedeni ise çok açık. Yeni ürünler gelecek ve yeni ürünlerden sonra bazı düzenlemeler yapılacak. Hem yeni ürünlerin siteye eklenmesi gerekecek hem de eski ürünlerde yapılan düzenlemelerin siteye işlenmesi beklenecek.

Eski ürünlerden fiyatı değişen herhangi bir seri olacak mı ya da fiyat değişikliği yerine satıştan kaldırılan ürünler olacak mı bunu tanıtımdan sonra göreceğiz.

Apple Store online

Şu an beklenen birkaç ürünün satıştan çekilmesi. Hemen sonrasında ise yeni ürünlerin online mağaza üzerinden yayınlanmasını bekliyoruz. Bakalım Apple Store online mağazasının ne kadar zenginleştiğini göreceğiz.

Hemen hemen her alanda yeni bir ürün gelecek desek yeridir. iPad modelleri, iMac modelleri, Apple TV, Apple Pencil 3 ve yeni kulaklıklar bekleniyor. Bakalım hangisi gelecek ya da tahminler ne kadar tutacak göreceğiz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?