Stres Çarkı Oyunu App Store’da İlk Sıraya Yerleşti

1
66

Stres çarkı son günlerin en gözde aletlerinden biri olmaya başladı. Aslında bir oyuncak olarak da değerlendirilen stres çarklarının, bir yandan rahatlatıcı etkisi bir yandan da sürekli daha uzun süre çevirme çabası adeta insanlara bağımlılık yapmaya başladı. Son dönemde bir hayli popüler olan stres çarklarının bu popülaritesi sanal dünyaya da aktarıldı.

Finger Spinner
Finger Spinner oyunu

Gerçek stres çarkları bir yana dursun şimdi de sanal dünyaca yeni bir stres çarkı oyunu ortaya çıktı. Finger Spinner adı ile yayınlanan stres çarkı oyunu şimdiden App Store üzerinden ilk sırayı almayı da başarmış durumda. Oyun kategorisinde en çok indirilen yapım olan Finger Spinner oyununu daha yakından tanıyalım.

Finger Spinner Nasıl Bir Oyun?

Dediğimiz gibi oyunda tamamen konu stres çarkı. Fakat işin biraz daha süslendiğini ve stres çarkı kullanımının daha detaylı hale getirildiğini de söyleyebiliriz. Oyunu açtığınızda standart bir stres çarkı ile oyuna başlıyorsunuz. Sanki gerçek stres çarkı çevirir gibi sanal olarak yine stres çarklarını çevirmeniz gerekiyor. Zaten oyunun amacı da bu. Tabi bu haliyle oldukça sıkıcı olacak olan yapımın farkı ise verilen çeşitli görevler.

Finger Spinner

Oyun tarafından kullanıcılara verilen çeşitli görevleri yerine getirerek Finger Spinner içerisinde oyun parası kazanıyorsunuz. Kazandığınız oyun parasını ise stres çarkınızı hem tasarım hem de özellikler bakımından geliştirmek için kullanıyorsunuz. Bu şekilde hem stres çarkının daha uzun süre döndürülebilmek hem de daha hızlı döndürülebilmek mümkün hale getiriliyor. Haliyle daha zor görevleri de yerine getirebiliyorsunuz. Bu şekilde bir döngü sürüp gidiyor.

Finger Spinner İlk Sırada

Yapımın sadece stres çarkı olmasından mı yoksa bu yapısından mı bilinmez ama Finger Spinner oyunu şu an için App Store üzerinde ilk sırayı almış durumda. Haliyle oyunun şimdiden büyük oranda başarı elde ettiğini belirtmek gerekiyor. Popülaritesi stres çarkı kadar devam eder mi bilinmez ama şu an için oyunun gündem de kalacağına kesin gözüyle bakılmakta.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?