Steve Jobs Özel Versiyon iPhone 12 Pro Jobs Satışa Çıktı

0
332

iPhone 12 Pro artık beklenen tüm ülkelerde satışa çıktı. Ülkemizde de satışta olan model, artık özel versiyonlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Tabii ki özel versiyon dediğimiz zamanda aklımıza ilk gelen Caviar oluyor. Markanın özelleştirilmiş olan yeni bombası iPhone 12 Pro Jobs modeli. Steve Jobs imzasını taşıyan yeni model, ünlü ismi hatırlatan detaylara sahip.

Belki de özel üretimler içerisinde en çok satması beklenen ve sınırlı sayıda üretildiği söylenen modelin detaylarına ve farklılıklarına bakalım.

iPhone 12 Pro Jobs ile Geçmişe Yolculuk

Yeni özel seri akıllı telefonlarda arka kapak tasarımının değiştirildiğini görüyoruz. Kullanılan kamera çıkıntısı tamamen kaldırılmış olan telefonlarda, kameraların hemen hemen kasaya birebir olarak kullanılması dikkat çekiyor.

iPhone 12 Pro Jobs

Kameraların dışında telefonun Apple logosunda farklı bir oynama yapılmış. Logonun içerisine Steve Jobs’ın giydiği kazaktan parçalar konulmuş. Zaten bu parçaların sınırlı olması nedeniyle telefonların sınırlı adette üretildiğini görüyoruz.

4 farklı versiyonun bulunduğu seride bu Apple logolarının malzemeleri değişiyor. Birinci modelde titanyum kullanılmış ve beyaz renge yer verilmiş. Bir başka modelde ise gümüş kullanıldığı söyleniyor.

iPhone 12 Pro Jobs

Bir diğer modelde altına yer veriliyor ve yine son modelde de titanyum görüyoruz. Özel malzemelerle üretilmiş olan iPhone 12 Pro Jobs serisinin arka kısımda ünlü ismin sözüne yer verdiğini de ekleyelim. Hem ünlü ismin imzası hem de “Think Different” yazısı, arka kapak kısmında yer alan önemli detaylardan olarak gösterilebilir.

Sınırlı sayıda gelecek olan özel üretim bu telefonların fiyatı ise tabii ki orijinal modellere göre çok daha pahalı. Beyaz renkli en temel olan modelde 6 bin dolarlık bir fiyat sunulduğunu görüyoruz.

iPhone 12 Pro Jobs

Eğer bu özel serinin en iddialı modelini satın almak isterseniz o zaman da 10 bin dolar gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bir de unutmadan şunu da ekleyelim ki bu modeller hem de Pro serisi için hem de Pro Max serisi için satışa çıkmış durumda.

Yani isterseniz Pro Max özel yapımını da satın alabilirsiniz ve depolama alanı seçimini de kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu kısımlarda diğer özel serilerde olduğu gibi bir sınırlama sunulmamış.

Önceki İçerikiPhone 5S’e Pasta Cila Yapılırsa Ne Olur? İşte Cevabı
Sonraki İçerikApple Geleceğe Yönelik Yeni Planlar Yapmaya Başladı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?