Spotify’ın Yenilenen iOS Uygulaması

0
544

Spotify ekibi dün yenilenen Spotify uygulamasını ve detaylarını duyurdu. Spotify yakın zamanda güncellenerek Podcast ve orjinal video klibi yayımlama özeliği kazanacak. Bunların yanında tasarım olarak kısmen yenilenen ve temponuza göre adım sayarla birlikte müzik dinleme olanağı sunmak gibi ek özelliklerin eklendiği yeni Spotify uygulamasına dair ekran görüntüleri paylaşıldı.

Spotify’ın yeni özellikler kazandırılarak yenilenmesinin altında özellikle Apple’ın WWDC 2015’te duyuracağı yeni müzik servisi yatıyor. Apple’ın müzik servisini ne şekilde sunacağı bilinmiyor. Ve şuan Apple dünyasından pek çok kişi Apple’ın yeni müzik servisi üzerinde yoğunlaşmışken Spotify’ın bu hamlesi, dikkatleri yeniden üzerinde toplamasını sağladı.

Yenilenen Spotify’ın ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor ancak kimi kullanıcı güncellemeyi aldığını söylüyor. Yani beklenilene göre kısa sürede güncelleme size de gelebilir. O zamana kadar yeni Spotify’ın neye benzediğini deneyimlemek için aşağıdaki görsellere bakabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  2017 Yılı Son Çeyrek Bilgisayar Satış Verileri Açıklandı! Apple Ne Durumda?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?