Spark: iPhone, iPad ve Apple Watch için En İyi Email Uygulaması

1
839

Readdle dün iOS için verimlilik kategorisinde en yeni uygulaması, Spark’ı tanıttı. Spark iOS için şimdiye dek yayımlanan en akıllı ve en hızlı e-posta uygulaması olma özelliğini taşıyor.

Spark ile oldukça fazla özelleştirme seçeneklerine sahipsiniz. Akıllı bildirim ve filtreleme seçenekleri ile Spark, yapabildikleri ile “iPhone için en hızlı ve en akıllı e-posta uygulaması” olma özelliğini kesinlikle taşıyor. Apple Watch için sunduğu destek ile de oldukça farklı bir yapıya sahip olan Spark, oldukça kullanışlı.

Spark oldukça kolay birleşik gelen kutusu deneyimi sunmak için iCloud, Google, Outlook veya Yahoo e-posta hesaplarını destekliyor. Kendi Outlook hesabımı Spark üzerine kurmak istediğimde 1Password desteği ile Touch ID’mi kullanmam yeterli oldu. Oldukça farklı bir deneyim sunan Spark bir o kadar da güvenli ve bu özelliği ile kesinlikle çok farklı.

Spark ile bildirim tercihlerinde üç seçenek sunuluyor. Standart bildirimler, akıllı bildirimler ve bildirim yok. Üç seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Genellikle e-postalarını kaçırmak istemeyen birisi olarak Spark’ın akıllı bildirim özelliğini kullanıyorum ve yalnızca önem arz eden e-postalar hakkında bildirimler alıyorum.

Büyük özelleştirme seçenekleri, akıllı filtreleme özellikleri ile Spark, iPhone, iPad, iPod ve Apple Watch uyumu ile şimdiye dek geliştirilmiş en iyi e-posta uygulamalarından birisi. Eğer ki akıllı bir e-posta uygulamasına ihtiyacınız varsa, Spark tam da olması gerektiği yerde, tümü ile ücretsiz olarak App Store üzerinden indirilebilir. Uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

[itunes url=”https://itunes.apple.com/us/app/spark-fast-smart-email-for/id997102246″/]
Önceki İçerikFacebook Messenger İle Konumunuz İzlenebilir!
Sonraki İçerikiPhone İçin Duvar Kağıtları – 19
Apple kullanıcısı ve Software Developer olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

1 YORUM

  1. Çok güzel bir mail uygulaması fakat kaç adet mail geldi ise ikon olarak göstermiyor ya da ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum
    Teşekkürler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?