Sonunda AirPods 3 Net Görselleri Geldi

0
2162

AirPods 3, bir devam serisinden çok daha fazlası olacak. İddialı model bu kez bir tık daha düşük fiyatla istenen özellikleri verecek. En azından iddialar bu yönde. Şimdiye kadar yeni kablosuz kulaklık modeline ilişkin gelen bilgilerde de bu iddialı doğrulayacak detayları gördük. Şimdi ise bu zamana kadar gelen en net görseller geldi.

Render görselleri olduğu ve ürüne ait olduğu söylenen görseller, tasarım değişikliğini de görmemizi sağladı. Daha önce gelen sızıntılarda gözüken tasarımı doğrular nitelikteki yeni görseller, Pro serisine atıfta bulunan detayları öne çıkarıyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 Mini için Beklenen Üretim Kararı Alındı

AirPods 3 Tasarımı Nasıl Olacak? Kulaklık Nasıl Gözüküyor?

Hem Pro modeline benzeyen hem de Pro modeline benzemeyen bir tasarım var. Kulaklık Pro modeline benziyor çünkü onun gibi küçük bir tasarımla geliyor. Sap kısmı falan daha küçük. Kulaklık Pro modeline benzemiyor çünkü uç kısımdaki silikonun bulunduğu bölüm değiştirilmiş.

AirPods 3

Bu kısımdaki silikon tamamen kaldırılmış ve boru tasarıma geçilmiş gibi gözüküyor. Kutu kısmında da mini değişiklikler dikkat çekecek. Kutu tasarımında daha küçük ölçülerde bir seri olacak. Mini serinin kablosuz şarj desteğinin olacağını da söyleyebiliriz. Burada teknik kısımda bir ikilem var. İki ihtimal karşımıza çıkıyor.

Daha çok üzerinde durulan ihtimal, aktif gürültü engelleme özelliğinin olmayacağı yönünde. Bu da AirPods 3 kulaklıklarının fiyatlarının daha düşük olacağı ve daha fazla satacağı anlamına geliyor. Diğer özellikler ise tamamen Premium seviyesinde olacağı. İkinci ihtimal ise bu görüntülerin yayınlanmasından sonra ortaya atıldı.

AirPods 3

Dikkat ederseniz yazımızın girişinde de daha ucuz bir seri geleceğini söyleyerek başladık. Bu zamana kadar beklenti o yöndeydi. Fakat yeni ortaya çıkan ikinci ihtimale göre kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği olacak ve daha iyi bir çip kullanılacak. Bu da kulaklıkların fiyatının yükselmesine neden olacak deniyor. Hangi ihtimal doğru olacak ya da satış stratejisi nasıl olacak göreceğiz.

Beklentimiz AirPods 3 modelinin 23 Mart gününde düzenlenecek olan etkinlikle beraber tanıtılması. Zaten son görseller ürünün hazır olduğunu, ve son kullanıcıya ulaşacak olan tasarımın tamamlandığını gösteriyor.

Önceki İçerikiPhone 12 Mini için Beklenen Üretim Kararı Alındı
Sonraki İçerik2022 Mac Pro İşlemcisi için Önemli İddialar Geldi 
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?