Sizce Kırmızı iPhone 7 Ne Kadar Dayanıklı Bir Seri?

0
160

Apple’ın şu an için en güncel akıllı telefon serisi iPhone 7 modelleri. Geçtiğimiz sene çıkış yaptığı andan bu yana sürekli olarak tasarımları, güçlü A10 işlemcileri ve özellikle kameraları bir hayli konuşulan iPhone 7 akıllı telefon serisinin birkaç ay önce beklenen versiyonları da yayınlanmıştı. Apple’ın özel bir proje kapsamında kullanıcıların da uzun sürelerdir beklediği yeni iPhone 7 modelinin tek özelliği ise serinin RED modeli olması olmuştu. Tamamen kırmızı bir kasa ile gelen yeni iPhone 7 RED modellerinin çıkış yapmasıyla beraber bu modelleri bir hayli konuşmuştuk.

iPhone 7 RED Sağlamlık Testi

iPhone 7 RED serisi hakkında çıkış döneminde yaptığımız haberleri okuyarak yeni seri hakkında detayları öğrenmek için aşağıya ekleyeceğimiz bağlantıda yer alan yazıları inceleyebilirsiniz. Yeni modelin geniş kapsamlı olarak düşünüldüğünde hiçbir yenilik içermediğini de söylemek yanlış olmaz. Sadece telefonların renklerinin değiştiğini gördük.

Bunun dışında bir değişim dikkat çekmedi. Tabi kaplama kısmında kullanılan boyanın biraz daha kaliteli olduğunu da söyleyelim. Özellikle siyah iPhone 7 serilerinde yaşanan boya soyulma sorunlarını düşünecek olursak iPhone 7 RED serisinin kesinlikle daha başarılı bir seri olduğunu da söyleyebiliriz.

 iPhone 7 RED

iPhone 8 çıkana kadar en iyi alternatiflerden biri olarak gösterilen iPhone 7 RED serisinin tüm bu yönleriyle beraber gerçekten sağlam olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Özellikle iPhone 7 almayı düşünen kullanıcılar için RED serisine özel olarak hazırlanmış sağlamlık testini izlemek gerekiyor.

Telefonun çıktığı dönemde yapılan sağlamlık testiyle beraber her ne kadar seride bir değişiklik olmasa da RED modelin dış yüzeyinin ne kadar farklılık içerdiğini görebiliyoruz. Söz daha fazla uzatmadan iPhone 7 RED için eğlenceli sağlamlık testi videosuna bakalım.

Bakınız: iPhone 7 RED Tüm ÖZellikler  

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?