Sınırlı Süre ile Ücretsiz 7 Muhteşem iPhone Uygulaması

0
1170

Normalde ücretli olarak App Store üzerinde sunulan ancak sınırlı süre ile ücretsiz olan uygulamaları takip etmeye ve sınırlı süre ile ücretsiz olmaları durumunda sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Her zaman ki gibi belirtmek isteriz ki uygulamalar sınırlı süre ile ücretsizdirler ve geliştiricileri tarafından dilenildiği zaman tekrar ücretli olarak listelenebilirler. Bu sebeple acele etmenizde fayda var.

1) iFusie

ifusie-uygulaması

Basit ve verimli müzik dinlemeniz için dizayn edilmiş ve normalde 2,99 $ olan iFusie uygulaması sınırlı süre ile ücretsiz.

iFusie Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

2) Partyrs

partyrs

Eğlenceli puzzle uygulaması olan Partyrs normalde 1,99 $ ve şuan için sınırlı süre üle ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Partyrs Uygulamasını İndir

3) DDLN Cam

ddln-cam-uygulaması

Bol efektli ve kaliteli fotoğraflar için eşsiz bir uygulama. Normalde 1,99 $ olan DDLN Cam uygulamasını şuan için sınırlı süre ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DDLN Cam Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

4) Primo Water

primo-water

Primo Water ile günlük su tüketiminizi takip edebilirsiniz Normalde Primo Water uygulaması şuan için sınırlı süre ile ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Primo Water Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

5) Elliptic Keyboard

elliptic-keyboard-uygulaması

Klavyenizi telefonunuzu kullandığınız elinize göre dizayn ederek kullanımınızı kolaylaştırmak ister misiniz? Normalde 0,99 $ olan Elliptic Keyboard ile bu mümkün ve şuan için sınırlı süre ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Elliptic Keyboard Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

6) Ready to Go

ready-to-go

Günlük yaşamınızda kimi şeyler unutmaya gelmez. Artık ocakta yemeğinizin kalıp kalmadığını unutmayacaksınız. Normalde 1,99 $ olan Ready to Go uygulaması şuan için sınırlı süre ile ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ready to Go Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

7) Musical Paint Pro

musical-paint-pro

Yine bir başka eğlenceli uygulama daha. Normalde 3,99 $ olan Musical Paint Pro uygulamasını şuan için sınırlı süre ile ücretsiz indirebilirsiniz.

Musical Paint Pro Uygulamasını Hemen Şimdi İndir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?