SEOPix ile Google’da Zirveye Tırmanın!

0
54

Ürünler ve hizmetleri müşteriye ulaştırmanın kabaca tarifi pazarlamadır. Pazarlama yaparak ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi alıcı tarafa anlatırsınız, pazarlamanız ne kadar iyi ise satış yapma olasılığınız da o kadar yüksek olacaktır. Artık gelişen dünyada pazarlama stili de değişti. Günümüzde herkes internet üzerinden alışveriş yapıyor, satın almasa dahi internet üzerinde almayı planladığı ürün hakkında araştırma yapıyor. Bu nedenle de internet üzerinden satış yapan bir işletme için görünür olmak artık çok önemli. Peki internette nasıl görünür olabiliriz? Tabi ki dijital pazarlama ile!

Google’da da üst sıralarda yer almak istiyorsanız SEO’ya ihtiyacınız bulunuyor. Peki “SEO” dedin de SEO nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. SEO, “Search Engine Optimization”un kısaltılmış halidir. Türkçe’ye de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak çevirebiliriz. Google bir arama motoru olduğu için sıralamalarında belli kriterlere önem vermektedir. Web sitesini de bu sıralama kriterlerine uygun şekilde düzenlemek, Google’ın bu siteleri üst sıralara taşıyacağını düşünerek yapılan işlemlere genel olarak SEO denmektedir. Bu nedenle internette web sitesi yer alan her işletmenin aslında kendi markasının sorgusunda üst sıralarda yer alması için bile SEO’ya ihtiyacı bulunmaktadır.

İzmir SEO’da Kurumsal Hizmet

Tecrübeli SEO uzmanları ile SEOPix’in İzmir SEO hizmetinden faydalanabilirsiniz. İşletmeniz için SEO’ya ihtiyacınız var ise sizin SEO öğrenmenize gerek yok! İşinize ayıracağınız vakti SEO öğrenmeye ayırmak yerine, SEOPix’e danışın, SEO hizmeti alın ve sadece işinize odaklanın. SEOPix, sizler için web sitenizi Google’ın kriterlerine uygun şekilde düzenler ve birlikte hedeflemiş olduğunuz anahtar kelimelerde yükselmeniz için gerekli işlemleri uygular. Bu şekilde siz de Google’da üst sıralarda yer alabilir, organik trafiğinizi artırabilir ve Google’dan gelen satışlarınızı artırabilirsiniz.

SEOPix ile Profesyonel SEO Danışmanlığı

SEOPix, firmanızı dijital pazarlamanın tüm kanalları yardımıyla müşterileriniz ile buluşturur. Böylece internet üzerinde daha görünür olabilirsiniz. Dijital pazarlamanın en kritik dallarından birisi de SEO’dur. SEO olmaz ise Google Ads reklamlarınızdan bile tam verimi alamazsınız. Çünkü Google, her ne kadar parası ile reklam alsa da sayfanızın girmiş olduğunuz reklam başlıkları ile uygun olup, olmadığına önem gösterir. Burada da SEO devreye giriyor, Google Ads’de tam verim alabilmek için dahi SEO çalışması yapmanız/yaptırmanız gerekmektedir.

SEO yalnızca Google baz alınarak da yapılmayabilir. Her arama motoru için özel olarak SEO yapılabilir ancak kullanıcıların neredeyse hepsinin Google kullandığını varsayarsak, diğer arama motorları için herhangi bir çalışma yapmak boşa kürek çekmekten farksız olacaktır. Tabi ki sektörel ya da özel olarak belli başlı kelimeler için yine belli başlı arama motorları için özel çalışma yapmak gerekebilir ancak geneli baz alarak konuştuğumuz için genellikle SEO çalışmaları Google için yapılmaktadır. Sizler de başarılı referansları ile SEO hizmeti veren SEOPix ile hemen iletişime geçebilir, SEO danışmanlığı hakkında alabilirsiniz.

Önceki İçerikYurtdışından alınan iPhone’ların garantisi Türkiye’de geçerli mi?
Sonraki İçerikiPhone hoparlör, ahize ve mikrofon sorunları
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?