Samsung’un Yeni Nesil Akıllı Saatinin Apple Watch Benzerliği

0
561

Samsung’un yeni nesil akıllı saati hakkında yeni ayrıntılar, cihazın nasıl görüneceğini ve belki daha da önemlisi Samsung’un Apple Watch’a nasıl bir cevap vereceğine dair detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylarla birlikte Samsung’un yeni akıllı saati dairesel bir ekrana sahip olacak ve bu sebeple yeni akıllı saat modelinin adının Gear Orbis olacağı bekleniliyor. Onu en ilginç kılan şey ise Apple Watch’ın Digital Crown’ına benzer özelliğe sahip bir taç çerçevesi kullanılması olacak.

Gear Orbis, 1.18 inç, 360*360 px ekrana sahip olacak. Diğer Gear modellerine göre onu farklı kılan şey sadece görünümü, yapısı değil. Yuvarlak ekranının etrafındaki taç çerçevesinin yapabildikleri. Gear Orbis’in çerçevesinin etrafındaki taç ile pek çok fonksiyon kontrol edilebiliyor. Aşağıdaki görsellerle örnek kullanım detaylarını görebilirsiniz.

 
Samsung’un yeni akıllı saatinde böyle bir yeniliğe gitmesi güzel. Bize göre Apple Watch’ın Digital Crown’una benzer, farklı bir yapıyı görmek ise daha bir güzel.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?