Samsung’dan iPhone Sahiplerine Büyük Jest!

0
564

Samsung, iPhone sahiplerine özel yeni tanıtım teklifini sundu. Son Galaxy akıllı telefonlarına Apple kullanıcılarını çekmek için, Güney Koreli üretici tam bir ay süren ücretsiz test teklifinde bulunuyor.

Bu teklife katılım için hak kazanmak isteyen iPhone kullanıcıları Samsung web sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor. Buradan yapılacak olan işlemler sonrası test programına dahil olabiliyorsunuz ve son Galaxy ailesini bir ay boyunca ücretsiz olarak test edebiliyorsunuz.

Teklif ülkemizde henüz geçerli değil veya geçerli olup olmayacağı bilinmiyor ancak programa dahil olmak için iPhone’ununuz üzerinden siteye giriş yapmanız şart. Giriş yaptıktan sonra ABD mobil operatörlerinden operatörünü seçmeniz ve denemek istediğiniz Galaxy modelini seçmeniz isteniliyor. Mevcut Galaxy modelleri;

  • Galaxy S6 Edge
  • Galaxy S6 Edge +
  • Galaxy Note 5

Şartlar ve koşullar sözleşmesinde Galaxy S6’da yer alıyor ama bu modeli şuan için seçemiyorsunuz.

Test etmek istediğiniz Galaxy modelini seçtikten sonra isim, adres gibi bazı temel bilgileri ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Son adım olarak kredi kartı bilgilerinizi sağlamanız gerekmekte. 30 günlük deneme süresi dışında telefonu teslim etmeyen müşterilerden cihazın tam fiyatı tahsil edilecek. 1 ay içerisinde teslim eden kullanıcılardan ise promosyon olarak 1 $ tahsil edilecek.

Kredi kartı bilgilerinizi sağlamanızın ardından 1 $’lık ücret tahsil ediliyor. Ardından test telefonunuzu almanız gerekiyor. Samsung bu teklifinin sınırlı ve sınırsız bir teklif olup olmadığı ile ilgili fazla bir detay vermiyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?