Samsung Gear S2 Nasıl, Samsung Gear S2 Teknik Özellikleri

1
1511

İlk kez 2013 yılında Samsung Note 3 ile birlikte satışa çıkarılan Samsung Gear’ın akıllı saat piyasasına hızlı bir girişinin ardından şimdi ise Samsung Gear S2 satışa sunuldu.

Samsung Gear S2 Fiyatı Ne Kadar ?

Samsung Gear S2 Classic versiyonu için Türkiye’de ödemeniz gereken ücret 999 TLSamsung Gear S2 Sport versiyonunun fiyatı ise 899 TL.

Samsung Gear S2 ve Samsung Gear S2 Classic Farkları Neler ?

Aslında Samsung Gear S2 ve Samsung Gear S2 Classic arasında teknik özellik bakımından bir fark bulunmuyor. Ancak kullanım açısından ve tarz açısından farklılıklar bulunuyor. Samsung Gear S2 modeli biraz daha spor kullanım için ve spor tarzda olan kullanıcılar için ancak Samsung Gear S2 Classic modeli ise daha klasik giyinen kişiler için uygun. Örneğin Classic modelinde deri kayışlara ve metal kayışlara yer veriliyor ancak Sport modelinde bu seçenekler yok.

Samsung Gear S2 Nasıl

Samsung Gear S2 Teknik Özellikleri

Samsung Gear S2 ve Samsung Gear S2 Classic modellerinin teknik özellikleri tamamen aynı. Kısaca özelliklerinden söz etmek gerekirse, 360×360 piksel çözünürlüğündeki ekrana sahip olan Gear S2, Çift çekirdekli 1 Ghz bir işlemciye sahip, 4 GB dahili hafıza ile gelen Gear S2 512 MB ram ile birlikte gelecek. 11.4 mm Kalınlığında olan Samsung Gear S2, 250 mAh bir batarya ile geliyor yani bu batarya ile 2 ya da 3 gün şarj edilmeden kullanılabiliyor.

Samsung Gear S2 Reklam Filmi

1 YORUM

  1. ios desteği diye bir furya çıktı..millet aylardır bunu soruyor ama hala bir net bir tarih açıklaması veya bir güncelleme geldi..sanırım bir rivayet olarak kaldı bu iş

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?