Samsung Galaxy Book Reklam Filmi Ortaya Çıktı

0
69

MWC 2017 etkinliğinde yeni tablet modelleri ortaya çıkan Samsung bu sene bir değişiklikte yaptı ve Samsung Galaxy Tab S3 modeline ek olarak yeni bir 2’si 1’arada tablet serisini de tanıttı. Bilgisayarlara duyulan ihtiyacı minimum seviyeye indirmesi beklenen yeni seri 2’si 1’arada tablet serilerinin özellikleri de epey bir beğenilmişti. Samsung Galaxy Book olarak ortaya çıkan yeni ürünün ilk özellikleri tanıtımla netlik kazanmış olsa da tabletlerin satış tarihi konusunda bir belirsizlik ortaya çıkmıştı. Şimdi ise yayınlanan son reklam filmi ile beraber bu konuda da belirsizlikler bir nebze olsun azalmış oldu.

Samsung Galaxy Book Nasıl Bir Tablet Modeli?

Tanıtım filmine geçmeden önce bir kez daha Samsung Galaxy Book modelinin özelliklerini hatırlamak gerekiyor. Öncelikle markanın bu seride iki farklı ekran boyutunu benimsediğini biliyoruz. İlk ekran boyutu seçiminde 10 inç ekran sunması beklenen Samsung Galaxy Book cihazlarının bir diğer modelinin ise 12 inç ekran boyutuna sahip olduğu da açıklanmıştı. Özellikle 12 inçlik modelde Intel’in yeni nesil olan Kaby Lake işlemcilerinin Core i5 modelini kullanması ve ekran çözünürlük değerinin de oldukça yüksek olması 12 inçli modelin üst düzey bir tablet serisi olduğunu göstermişti.

10 inçlik modelde ise karşımıza yine Intel’ın yeni nesil serilerinden biri olan Intel Core m3 serisi olmuştu. 12 inçlik modele göre biraz daha düşük özelliklere sahip olması ile beraber orta segment tablet ürünlerinden biri olması beklenen 10 inç tablet modelinin özellikle stant kullanımı ve klavye uyumları da Samsung’un epey bir gündeme gelmesini sağlamış olan detaylardan biriydi. Genel olarak bu sistemlerle beraber gelecek 2 farklı tablet modellinin detaylı özelliklerini daah önce yapılan tanıtımla beraber görmüştük.

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone X Videoları Paylaşmaya Devam Ediyor

Yeni Reklam Filmi Detayları Neler?

48 saniyelik kısa bir film olmasına karşın Samsung Galaxy Book serisinin sıfırdan oluşumunu ortaya koyan video ne kadar şık ne derece başarılı bir modelin karşımıza olduğunu da kanıtlamış oldu. Şimdiden Samsung Galaxy Book serisinin beğeni toplayacağını gösteren yeni reklam filmini ise izlemek isterseniz yeni reklam filmini aşağıda bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?