Sadece 1 KG Elma Siparişiyle iPhone SE 2020 Kazandı

0
316

iPhone akıllı telefonları daha önce birçok kez çekilişlerle gündeme geldi. Birçok firma iPhone akıllı telefonlarının popülerliğini kullanmak istedi ve çeşitli çekilişler yaptı. Benzer bir örnek İngiltere’den geldi. Ülkenin market zincirlerinden biri olan Tesco, ilginç bir yöntemle iPhone SE 2020 modeli hediye etti. 50 yaşındaki müşteri Nick James tarafından yapılan paylaşım sonrasında ortaya çıkan hediye, sadece elma sayesinde oldu.

İlginizi Çekebilir: 2021 iMac Renkli Tasarımlarıyla Geliyor

Elma Aldı iPhone SE 2020 Kazandı

İngiltere’de Tesco’nun uygulamasını kullanarak marketten elma siparişi veren Nick James, siparişini teslim almak için marketin yolunu tuttu. Markete uğrayıp siparişlerini almak isteyen adam, kendisi için bir hediyenin hazırlandığını gördü.

Mağaza görevlisi bu hediyeyi kendisine özel olarak hazırladıklarını belirterek siparişleriyle beraber Nick James’e vermiş. Hediyesini açan adam ise iPhone SE 2020 modeliyle karşı karşıya kalmış. Sadece elma siparişi ile bir iPhone kazanan isim, sevincini de sosyal medya üzerinden paylaşmış.

iPhone SE 2020

Market zincirinin ise bunu bir çekiliş değil de bir oyun haline getirdiği görülüyor. Şanslı müşterilere hediyeler verilmeye devam edeceği söylendi. Rastgele olarak seçilen müşteriler ise hediyelerini aldıkları ürünlerle bağlantılı olan hediyeler olarak alıyor.

Burada elma alan adam iPhone SE 2020 hediyesini kazanmış. Diğer ürünler için ise farklı hediyeler belirlenmiş. Söylenene göre;

  • Samsung Galaxy A7 Tablet için tablet deterjan seçenlerden bir şanslı müşteri belirlenecek.
  • Ekmek siparişi olanlar Motorola E7 akıllı telefon kazanabilecek.
  • Mini Cheddar peyniri sipariş edenler ise iPhone 12 Mini modeli kazanma şansına sahip olacak.
  • Sütlü Galaxy içeçek söyleyenler ise Galaxy Watch 3 akıllı saat kazanabilecekler.
  • Bebek bezi alanlar Galaxy Fit 2 bileklik kazanabilecek.
  • Kulak temizleme çubuğu sipariş edenler Galaxy Buds kazanma şansını elde edecekler.

İlginç bir kampanya olduğu kesin ama daha önce de bu şekilde kampanyalar görmedik değil. Benzerleri ülkemizde de olur belki diyerek yazıyı öyle bitirelim.

Önceki İçerik2021 iMac Renkli Tasarımlarıyla Geliyor
Sonraki İçerikApple Spring Loaded Etkinliğinde Neler Tanıtacak?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?