Resmi Olarak iPhone 12 Tanıtım Tarihi Açıklandı

0
2544

Apple’ın bu yıl düzenlediği ilk büyük etkinlik 15 Eylül etkinliği oldu. 15 Eylül etkinliğinde ise iPhone tanıtımı olmadı. Apple Watch modellerinin ve iPad modellerinin yenilendiğini gördük. Gözler iPhone akıllı telefonlarını ararken, iPhone 12 tanıtım tarihi de sonunda açıklandı.

Tarihe baktığınız zaman çok bir sürpriz olmadığını anlıyorsunuz ki yeni akıllı telefonlar daha önce sızan tarihte gelecek ve özel bir etkinlik yapılacak gibi duruyor. Bakalım o tanıtım ne zaman?

iPhone 12 Tanıtımı Ne Zaman Yapılacak?

Apple tarafından yapılan “Apple Event” paylaşımıyla beraber tanıtımın 13 Ekim 2020 günü olacağu duyuruldu. 13 Ekim tarihinde olacak tanıtım Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak.

Apple etkinliğin yine Apple Park içerisinde olacağını ve bu etkinliğin online olarak yayınlanacağını da söyledi. Fakat etkinliğin tarihinin açıklanmasına karşın hangi ürünlerin tanıtılacağı konusunda bir bilgi gelmedi.

Şunu biliyoruz ki Apple Event kapsamında iPhone 12 modelleri kesin olarak gelecek. Temel telefon, ekranı 6.1 inç olan Pro modelleri, mini modeli ve Pro Max modeli olmak üzere toplamda 4 akıllı telefon tanıtılacak.

iPhone 12 tanıtım tarihi

Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak olan etkinlik kapsamında daha ne gibi ürünlerin geleceği konusunda en ufak bir bilgi bulunmuyor. Online olarak yayınlanacak olan etkinlikte yeni iPad gelmesi, AirTags adı verilen bir cihazı gelmesi ve yeni kulaklık modellerinin gelmesi de olası olabilir.

Tanıtıma 1 haftalık bir süre var ve bu hafta içerisinde mutlaka yeni ürünler için detaylar paylaşılacaktır ve ayrıca nelerin tanıtılacağı konusunda daha fazla bilgi paylaşımı yapılacaktır. iPhone dışında göreceğimiz yeni ürünler hakkında sızıntılar geldikçe tanıtım öncesinde eklemeye devam edeceğiz.

Tanıtım sonrasında yine tüm ürünlerin özellikleri ve fiyatlarını da paylaşacağız. Özellikle iPhone modellerinin. Bakalım iPhone 12 tanıtım tarihi açıklamasından sonra daha ne gibi bilgiler gelecek? Biz de merak ediyoruz.

Önceki İçerikiPad Air 4 RAM Kapasitesi Belli Oldu
Sonraki İçerikYeni Apple TV için İlk Özellik İddiaları Geldi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?