Radyo Virgin Yabancı Müziğin Doğru Adresi Radio Virgin dinle

0
266

Ülkemizde yayın yapan pek çok radyo kanalı hem yerli hem yabancı müzik yayınlarını bir arada yapmaktadır. Ancak bazı insanlar sadece yerli veya sadece yabancı müzik dinlediklerinden dolayı tek bir konuda uzmanlaşmış olan radyoları tercih etmektedir. Bu tür radyolar arasında yer alan Radio Virgin, tamamen yabancı müzik üzerine yayın yapmakta ve hit şarkıları dinleyiciler ile buluşturmaktadır.

Radio Virgin Hakkında Bilgi

Dünyanın 8 farklı ülkesinde yayın yapan ve bu yayının Türkiye’deki kolu olan Radio Virgin, Doğuş Medya Grubu aracılığı ile isim haklarının kiralanması sonucunda 2008 yılında ülkemizde yayın yapmaya başlamıştır. 2013 senesi itibarı ile isim hakları Karnaval Radyo’ya geçirilmiş ve bu sayede daha kaliteli ve kapsamlı yayın yapmaya başlamış ve geniş kitlelere ulaşmışlardır.

Yabancı müzik severleri özellikle kendine bağlayan Radio Virgin, en kaliteli ve sevilen yabancı müzikleri Türkiye üzerinden dinleyicilerine ulaştırmış ve kendine özel bir dinleyici kitlesine kısa sürede ulaşmıştır.

Radio Virgin Programları ve Yayın Akışı

Tüm program akışını yabancı müzik üzerine kuran ve hit şarkıları dinleyicilerine ulaştıran Radio Virgin, kaliteli, sevilen ve dinlenmesinden keyif alınan yabancı müzikleri dinleyicilerine ulaştırması sebebi ile dinleyici kitlesi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Özellikle günün belirli saatlerinde radyo üzerinden tüm dinleyicilere ulaşan top 10, top 20 ve top 40 hit yabancı müzikler, Radio Virgin’in yayın kalitesini ve sevilirliğini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Karnaval Radyolar üzerinden kaliteli şekilde dinlenebilmesi ve bu sayede program kalitesini de arttırması sebebiyle son zamanların en hızlı yükselen radyo kanalları arasında yer alan Radio Virgin, yabancı müzik tutkunlarının beklentilerini her daim fazlası ile karşılamaktadır.

Radio Virgin Yayın Frekansları

Merkezi Maslak İstanbul’da yer alan ve buradan yaptığı yayınları ile Türkiye’de 36 farklı noktadan karasal yayın ile dinleyicilerine ulaşan Radio Virgin, İstanbul’da 99.4 frekansında, Ankara’da ve İzmir’de 99.5 karasal yayın frekansları ile dinleyicileriyle buluşmaktadır. Karnaval Radyolar bünyesine geçtiğinden bu yana yayın kalitesini arttıran ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada dinleyicilerine ulaşan Radio Virgin, kaliteli ve hit yabancı müzikleri her daim dinleyicilerine ulaştırmayı kendine en büyük hedef olarak belirleyen başarılı bir radyo kanalıdır.

Radyo Virgin online dinle

Sponsorlu İçerik

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?