PUBG New State iOS’a Ne Zaman Gelecek? Sistem Gereksinimleri Neler?

0
156

Akıllı telefonunuzda PUBG oynuyor musunuz? Eğer akıllı telefonunuzda PUBG oynamayı seviyorsanız yakın zamanda iyi bir haber alacaksınız. Çünkü devam serisi niteliğinde gözüken ikinci oyun olan PUBG New State yakın zamanda çıkış yapacak. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı konusunda resmi açıklamalar geldi.

Resmi açıklamalar geldiği gibi, iOS işletim sistemi için sistem gereksinimlerinin neler olacağı kısmında da bilgiler geldi. Bu sefer PC oyun ekibinden yani PUBG Studio tarafından hazırlanan oyunun yakın zamanda ön kayıtları da başlamıştı. Zaten çıkış tarihi de dediğimiz gibi çok yakın.

İlginizi Çekebilir: 2022 MacBook Air Görselleri Gözüktü

PUBG New State Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun çıkış yapacağı tarihten başlayalım. Yapım hem Android platformu için hem de iOS platformu için 11 Kasım’da çıkış yapacak. Ayrıca oyun ek olarak Galaxy Store üzerinde de yer alacak.

11 Kasım tarihinde çıkış yapacak oyun, iOS işletim sisteminde sistem gereksinimleri konusunda da iddialı olacak.

Oyun en az iOS 13 işletim sistemi istiyor. Yani cihazınız iOS 12’de kalmışsa, oyunu oynamanız pek mümkün olmayacak. Bunun dışında belirtilmemiş ama işlemci gücü konusunda da iddialı bir cihaz isteyeceği kesin.

iPhone 7 ve üzeri modellerde oyun rahatlıkla oynanacak diye umut ediyoruz. Ama bunun için yayınlandıktan sonra testlere bakmak lazım. Yapım yayınlandıktan sonra elbette daha fazla bilgi şansımız olmuş olacak.

PUBG New State oyununun, iOS işletim sisteminde istediği diğer bir gereksinim ise depolama alanı olacak. Şu an gözüken oyunun en az 1.2 GB depolama alanı istediği. Ama daha üzeri depolama alanı isteme durumu da olabilir.

Bu oyuna gelen güncellemeler sonrasında değişecektir. İlk oyunda olduğu gibi güncellemeler sonrasında boyut giderek artış gösterecek gibi duruyor. Ama dediğimiz gibi ne seviyeye gelir bilemiyoruz.

Şu an için PUBG New State mobil oyununun çıkış yapmasını bekleyeceğiz. 11 Kasım tarihinde oyun bir yayınlansın, biz de incelemelere bakarız ve sizlerle paylaşırız. Sadece iOS değil Android işletim sistemi için de oyunu değerlendireceğiz.

Önceki İçerik2022 MacBook Air Görselleri Gözüktü
Sonraki İçerikİlk iPod Prototipi Ortaya Çıktı! Böyle Gözüküyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?