PUBG Mobile iPhone 11 Pro Hediye Ediyor

0
265

Şu sıralar 12.sezonu devam eden PUBG Mobile, dur durak bilmeden yoluna devam ediyor. Her ne kadar artık ciddi rakipleri olsa da yüksek oyuncu sayısına sahip olan yapım, görünen o ki bu günlerde oyuncu sayısını katlayacak.

12.sezonun kapanması şerefine yeni bir güncelleme duyuran yapım, bunun yanında yeni bir etkinlik için tanıtım yaptı. “Bu etkinliği neden yazıyorsunuz siz Apple sitesisiniz” yorumları gelebilir.

Bu yüzden hemen baştan söyleyelim ki etkinlik kapsamında iPhone 11 Pro ve AirPods hediye edilecek. Haliyle konu yakından bizi de ilgilendiriyor. 🙂

PUBG Mobile iPhone 11 Pro Dağıtan Şanlı Para Ağacı Etkinliği

PUBG Mobile Şanslı Para Ağacı etkinliği olarak duyurulan yeni etkinlik, sınırlı bir süre için geçerli olacak. Oyuna girdiğiniz zaman günde 2 kere ağaç sallama şansınız olacak. Günde iki kez ağacı her salladığınızda hediyeler kazanacaksınız.

Tahmin edebileceğiniz gibi hediyelerin birçoğu oyun içi nesneler olacak. Fakat bunun yanında gerçek hediyelere de erişmek mümkün olacak. Gerçek hediyeler içerisinde ise başı iPhone 11 Pro çekiyor.

PUBG Mobile iPhone 11 Pro kazanma şansı çok yüksek değil ama her oyuncunun şansı bulunmakta. Sadece akıllı telefon değil, Apple’ın kablosuz kulaklığı da hediye ediliyor.

Apple’ın kablosuz kulaklığını ya da akıllı telefonu kazandığını zaman yapmanız gereken ise adres bilgilerinizi girmek olacak.

PUBG Mobile Şanslı Para Ağacı

Siz sadece adres bilgilerinizi girmelisiniz. Hediyelerin gönderimi adresinize yapılıyor. Unutmadan Şanslı Para Ağacı kurallarına da bakalım. Oyuna giriş yapan herkes bir kez ağacı sallama hakkına sahip oluyor.

İkinci hakkı oyunda verilen görevi yerine getirdiğiniz zaman elde edebiliyorsunuz. Günde maksimum olarak 2 hak elde edilebiliyor ve etkinlik 28 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında düzenleniyor. Bu süre sonunda hediye ağacı ortadan kalkacak.

Önceki İçerik15 ücretli iPhone ve iPad uygulaması bugün ücretsiz – 28 Nisan 2020
Sonraki İçerikMac veya MacBook donma – kasma ve yavaşlama sorunu
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?