PUBG Güncelleme Geliyor! PUBG 18.2 Güncellemesi Ne Zaman?

0
78

Oyun severlerin vazgeçilmez oyunları arasında yer alan PUBG Güncelleme Geliyor! PUBG 18.2 Güncellemesi Ne Zaman? PUBG: Battlegrounds yeni güncellemeleriyle adından söz ettirmeyi başardı. Gelecek hafta en büyük güncellemelerden birini almaya hazırlanan PUBG, gelecek güncellemeyle beraber yepyeni bir haritaya, silaha ve araca kavuşacak. Aynı zamanda oyunculara da farklı pek çok özellik sunacak.

PUBG Güncelleme Geliyor!

1 4PUBG Güncelleme

Piyasaya çıktığı zaman kısa süre içerisinde bir amiral gemisine dönüşen PUBG, eski popülerliğini bir nebze de olsa bırakmış durumda. Yeni gelecek güncellemeyle beraber oyuncuların oynamak için sabırsızlıkla bekleyeceği yeni bir harita ile karşımıza çıkacak. Aynı zamanda haritanın dışında haritada işinize yarayacak olan Yükselticiler özelliği de herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Riot Games Valorant Hesabı Nasıl Açılır?

PUBG’a Eklenecek Özellikler

Yeni Harita

PUBG gelecek güncellemeyle beraber yepyeni bir haritaya kavuşacak. Deston, içerisinde gökdelenlerin yer aldığı, Ripton adlı şehir bölgesine, bataklığa, festival alanına, baraja, arenaya ve pek çok çeşitli alana sahip olan önemli bir harita olarak karşımıza çıkacak. Harita içerisinde yer alacak olan Yükseltici eklentisi de oyun severleri etkilemeyi başarmış durumda. Oyun içinde belirli bir yükseklikten atladıktan sonra paraşüt açılmasına izin verilecek.

Baz istasyonu

PUBG’da yer alan bazı özelliklere de yenisi eklenecek. Fırlatıcı işlevini sağlayacak en önemli özelliği bünyesine ekleyen PUBG, baz istasyonlarının tepesine yükselticiyle çıkıp aşağı rahatlıkla atlayabilecekler. Böylece normalden hızlı bir şekilde tüm şehri gezebilecekler.

Kozmetik ürünler üretebileceksiniz

PUBG Güncelleme ile birlikte oyun içinde kullanacağınız kendi kozmetiklerinizi üreteceğiniz bir atölye sistemi de geliyor. Bu sistemle beraber oyuncular sahip olduğu malzemeleri kullanarak oyun içinde olan veya olmayan kozmetikleri üretebilecekler.

Güvenlik anahtarlarıyla açılacak güvenlik kapıları

Oyun içinde yer alan güvenlik kapılarını artık elde ettiğiniz güvenlik kapılarıyla rahatlıkla açabileceksiniz. Bu da sizin oyunda daha iyi ilerlemenize sebep olacak.

O12 Hızlı pompalı

PUBG oyununda işinizi çok görecek olan yepyeni bir silah 18.2 güncellemesiyle gelecek. O12 hızlı pompalı adı verilen bu silah sayesinde siz de daha önce alt edemediğiniz rakiplerinizi kolayca alt edebileceksiniz.

PUBG Güncelleme Ne Zaman?

PUBG 18.2 güncellemesi 12 Temmuz tarihinde oyuncular için resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Lakin bazı oyuncular güncellemeyi önceden denemek isterse site üzerinden oyunun test sunucusunu bilgisayarınıza indirerek kurup deneyebilir.

3

PUBG Güncelleme Nasıl Yapılır?

PUBG yapacağı son güncellemeyle beraber performans bakımından güzel sonuçlar ortaya koyacağı düşünülmektedir. Peki, PUBG Güncelleme Nasıl Yapılır? PUBG Güncelleme yapacağınız zaman öncelikle mobil üzerinden mi yoksa bilgisayar üzerinden mi güncelleyeceğinize karar verin. Eğer mobil üzerinden güncelleyecekseniz öncelikle Play Store girin. Daha sonra uygulamalarınız içerisinde PUBG Mobile’ı bulun. Bulduktan sonra oyun simgesine tıklayarak ekranda bulunan Güncelle butonuna basarak güncelleme işlemini yapabilirsiniz. Eğer cihazınız ios ise o zaman da App Store üzerinden güncellemenizi yapmanız gerekiyor. Bilgisayar üzerinden güncelleme yapmak için oyunu açmalısınız. Oyunu açtıktan sonra ekranda karşınıza gelen Güncelle butonuna tıklayarak güncelleme işlemini başlatın.

 

Önceki İçerikRiot Games Valorant Hesabı Nasıl Açılır?
Sonraki İçerikiOS ve iPadOS 15.0-15.1.1 için geçerli Cheyote jailbreak göründü

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?