Project Cars GO Mobil Yayınlandı – Yarış Telefonda!

0
93

Project Cars GO, bundan yaklaşık olarak 3 hafta kadar öncesinde mobil cihazlar için ilk sinyali vermişti. Verilen tarih doğru çıktı ve oyun iOS ile Android kullanıcıları için yayınlandı.

Yarış oyunlarını sevenler için her daim yanlarında taşıyabilecekleri bir yarış oyunu sunuldu diyebilirim. Öyle üstün körü bir şekilde geçmeyelim ve oyunda neler var neler yok bakalım.

İlginizi Çekebilir: Katlanabilir iPhone için Özel Dişli Sistemi Ortaya Çıktı

Project Cars GO Gerçek Araç Lisansları ile Geliyor

Oyunun en güzel yanı grafikleri, araçlar ve sesler. Grafikler son dönemde sunulan yapıya çok uygun bir şekilde, akıllı telefonların gücünü kullanacak olan kaliteli grafikler.

Grafikleri geçtiğimiz araçlara baktığımız zaman ise özenle hazırlanmış olan lisanslı araçları görüyoruz. Üzerinde özelleştirmeler yapılacak ve geliştirilebilecek olan 50 üzerinde araç sunulmuş. Muhtemelen zaman içerisinde de oyuna yeni araçlar eklenmeye devam edecek.

Araçların dışında Project Cars GO, yine sesler konusunda da gerçeğe çok yakın bir deneyim sunuyor. Araç sesleri birebir olarak oyuna yansıtılmış durumda.

Araçlar lisanslı, sesler gerçek sesler olur da yarış pistleri basit bırakılır mı? Tabii ki bırakılmamış. Ünlü pistlerin yer aldığı oyunda 12 ayrı pist bulunmakta. Yine pistler için de sonrasında güncellemeler ile eklemelerin yapılabileceği söylendi.

YouTube video

Oyunun en kötü yanı ise kontrol sistemi. Tek dokunuş ile kontrol adı verilen bir kontrol sistemi sunulmuş ve açıkçası oyunu biraz anlamsız kılmış durumda. Bu kadar güzel grafikler kullanıp, bu kadar gelişmiş bir oyun yapısına yer verip kontrolleri çok basit tutmak ilginç.

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen oyunun, kontrol sistemi daha sonra değiştirilebilir mi bilemiyoruz tabii ki ama değiştirilmesi gereken bir yer varsa burası olacaktır.

Project Cars GO için detaylar bu şekilde. Oyunu indirmeyi düşünenler için teknik birkaç bir şey de ekleyelim. Oyunda indirme boyutu 1.2 GB olarak açıklandı.

Bu dosya boyutunun yanında iPhone akıllı telefonlarınızda oynamak için en az iOS 12 ve üzeri işletim sistemine ihtiyacınız var. Daha altı sürümler için destek yok. Android için de benzer şartlar var.

‎Project CARS GO
‎Project CARS GO
Developer: GAMEVIL Inc.
Price: Free+
Önceki İçerikKatlanabilir iPhone için Özel Dişli Sistemi Ortaya Çıktı
Sonraki İçerikSteve Jobs’un İş Başvurusunu Yaptığı Belge Rekor Fiyata Satıldı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?