Powerbeats 4 Tanıtılmadan Satışa Çıktı

0
108

Apple’ın çatısı altında faaliyetlerine devam eden Beats, yeni bir kulaklık modeli üzerinde çalışıyordu. Uzun süredir merakla beklenen kulaklıkların özelliklerinin neler olacağı bir yana, serinin devam ettirileceği de belirtilmişti.

Son olarak iOS 14 kodlarının sızdırılmasının ardından yeni kulaklıklar için bazı bilgiler ortaya çıktı. Kulaklıkların nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda paylaşılan bilgiler bir yana, tanıtımın da Mart ayı içerisinde yapılacağı konusunda paylaşımlar geldi.

Fakat koronavirüs nedeniyle birçok etkinlik iptal edildi ve Apple’ın da Mart ayının sonunda düzenleyeceği etkinliğin iptal edildiği ortaya çıktı. Apple resmi bir açıklama yapmadığı için kesin olarak etkinliğin iptal edilip edilmediği konusunda bilgileri beklerken, Powerbeats 4 kulaklıklarının satışa çıktığını gördük.

Powerbeats 4 Kutuları Görüntülendi

Tanıtım henüz yapılmamışken, sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar Powerbeats 4 kulaklıklarının satışa çıktığını gösteriyor. Paylaşılan görsellere baktığımız zaman kulaklıkların kutusu üzerinde beklendiği gibi 15 saat kullanım ömrünün işaret edildiği görülüyor.

ABD’nin ünlü alışveriş zincirlerinden biri olduğu bilinen Walmart mağazalarında satışa çıktığı belirtilen kulaklıkların yine beklendiği gibi üç farklı renk seçeneğiyle beraber geleceğini de ekleyelim. Beyaz, siyah ve kırmızı renk seçeneklerinin görüldüğü serinin özellikleri konusunda ise çok fazla bir bilgi yok.

Powerbeats 4

Sadece kapalı kutu görsellerin yayınlandığını görüyoruz. Bu görsellerle beraber fiyat konusunda da bazı bilgiler var. Fiyat kısmında serinin 149 dolar gibi bir satış fiyatının olacağı görülüyor. 149 dolar satış fiyatı bir model öncesinden 50 dolar daha uyguna satışın yapılacağı anlamına geliyor. Tabii ki Apple’ın bu konuda yapacağı açıklamaları beklemek gerekecek ancak bu fiyatla beraber kulaklıkların yüksek satış rakamlarına ulaşacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Önceki İçerikAirPods 3 için İlk İddialar Gelmeye Başladı
Sonraki İçerikiPhone 9 Tanıtılmadı Ancak Konsept Video Geldi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?