Powerbeats 4 Kulaklıkları Geliyor

0
62

Apple, Mart ayında önemli bir etkinlik düzenleyecek. Etkinlik kapsamında yeni cihazların sunulduğunu göreceğiz. Daha önce tanıtımı yapılacak olan ürünler hakkında bilgi vermiştik. Ay sonunda yapılacak olan tanıtıma çok kısa bir süre kala tanıtılacak olan ürünler hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Son olarak Powerbeats 4 kulaklık modelleri için detaylar ortaya çıktı. Yeni kablosuz kulaklık modelinin ipuçları da çoktan ortaya çıkmış durumda.

Powerbeats 4 Ne Zaman Gelecek?

Çok kısa bir süre önce sunulan iOS 13.3.1 sürüm güncellemesinin içerisinde yer alan bazı gizli kodların Apple’ın yeni kablosuz kulaklıklarını işaret ettiğini görüyoruz. Bu kodlarla beraber yeni kulaklıklar ortaya çıkmış oldu.

Powerbeats 4

Şimdilik kulaklıkların özellikleri konusundan kesin bilgiler ortaya çıkmış değil. Nasıl bir kablosuz kulaklık modeli sunulacağı konusundan kesin bir bilgi yok. Sadece kulaklıkların tasarımının değişeceği ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle beraber geleceği bilgisi var. Bunun dışında bir detayın paylaşılmadığını da ekleyelim.

Muhtemelen Mart ayının sonunda düzenlenecek olan etkinlikle beraber fiyat ve benzeri bilgilerin ortaya çıktığını göreceğiz. Özellikle fiyat konusunda meraklı bir bekleyiş var. Bilindiği gibi AirPods Pro kulaklık modelleri Apple’ın en çok satan ürünü olma yolunda ilerliyor. Powerbeats 4 kulaklıklarında yapılan düzenleme sonrasında bu serinin de satışlarının yükselmesi bekleniyor. Tabii ki kesin bilgiler için tanıtımı görmek gerekecek.

Önceki İçerikiPhone X Serisi için Ucuza Ekran Değişim Dönemi
Sonraki İçerikiOS 13.4 Beta 4 Sürümü Yayına Girdi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?