Pokemon Go Almanya için iOS’da yayınlandı

0
122

Pokemon Go artık Almanya için de yayınlandı. Pokemon Go twitter hesabından yapılan duyuruya göre, bugün artık Almanya’dan da Pokempn Go indirilebilecek.

İngiltere’de ve Avrupanın geri kalanında ise yayınlanmasına az kaldı. Almanyadan takip eden Appleuzmani.net takipçilerimiz için bu güzel bir haber oldu.

Bu şekliyle Pokemon Go şu an, Amerika, Avustralya, Yeni Zellanda ve Almanya dahil olmak üzere 4 ülkede resmen yayınlanmış oldu. Sizler zaten AppleUzmani.net farkıyla ilk günden  beri kullanmaya başlamıştınız.


Bu konuda yaptığımız haber için bakınız: Pokemon Go iOS indir


Pokemon Go’ya dün gelen güncelleme için: Pokemon go ios güncelleme


Pokemon Go oynarken sorun yaşayanlar için: Pokemon Go sorunları ve çözümleri


 

 

Pokemon Go oyun alanında inanılmaz bir başarı gösterdi. Oyun yapımcılarının (Nuantic ve Pokemon Company) sadece iOS uygulama içi satışlarından günde 1,5 milyon dolar gelir elde ettikleri bildirildi.

Bu haritasal oyun, gerçek dünyada Pokemonları bulmak ve yakalamak üzerine kurulu. Oyun oynayanların oluşturduğu sorunlar ise gittikçe artıyor. Bazen kazalara karışan insanlar bazen de ellerinde telefon yola çıkan insanlar var. Hatta bazı müzeler ve şirketler oyunun oynanmasını yasaklamış durumda.

Pokemon Go şimdilik Türkiye’de aktif değil. Tahminimize göre aktif olması daha birkaç gün sürebilir.

İLGİLİ HABER:  En güçlü 5 pokemon (Video)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?