PES 2017 iOS ve Android Sürümü Sonunda Yayınlandı

0
124

Futbol oyunu denildiği zaman akla ilk gelen serilerden biri olan PES serisinin son yapımı olan PES 2017 oyunu her ne kadar rakibi FIFA’nın gerisinde kalmış olsa da oyunda yer verilen değişiklikler bir hayli beğeni toplamıştı. Uygulanan değişimlerle daha kabul edilebilir bir seri haline gelen PES 2017 oyunun bu seneye özel olarak geliştirilmiş mobil versiyonunun da yayınlanacağı açıklanmıştı. Oyunun mobil versiyonunun yayınlanacağının duyurulmasıyla beraber oyunun ne zaman geleceği ise merak konusu olmuştu. Uzunca bir süredir yayınlanmayan yeni seri mobil oyunun son olarak belli sınırlar içerisinde yayınlandığı duyurulmuştu. Sadece belli bir alanda kullanıma sunulan PES 2017 mobil sonunda yayınlandı.

PES 2017 iOS İşletim Sisteminde Oynanabilir Durumda

Aslında oyunun hem Android hem de iOS sürümü yayınlandı. PES 2017 serisinin tüm özelliklerini barındıran PES 2017 mobil versiyonuyla beraber mobil seride neler sunulacağı da netlik kazanmış oldu. Yapımın Android sürümünün 1.31 GB gibi bir boyuta sahip olduğu, PES 2017 iOS versiyonunun ise 1.59 GB gibi oldukça yüksek bir boyuta sahip olduğu da açıklanmış durumda.

PES 2017 mobil

Seriyi iOS platformlarında oynamak için iOS 9 ve üzeri serilerin olması gerektiği vurgulanırken, Android işletim sisteminde ise en az Lollipop 5 sürümünün olması gerektiği belirtildi. PES 2017 mobil versiyonunun yayınlanmasının ardından oyunda yer alan sistemlerde netlik kazandı.

PES 2017 Mobil Sürümü Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Öncelikle oyunun mobil versiyonunda da hemen hemen aynı yapının kullanıldığını belirtelim. Avrupa takımları ve Amerika takımlarının yer alacağı yapımda birçok geliştirilmiş oyuncu hararetleri ve geliştirilmiş kontrol cihazları kullanılmakta. Şimdiden beğeni toplayan oyunun bundan sonraki güncellemelerinin ise geliştirmeler getireceği belirtiliyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?