Pembe Renkli iPhone 13 için Görseller Gözüktü

0
344

iPhone 13 modellerinde çok büyük bir tasarım değişikliği beklenmiyor olsa da söz konusu akıllı telefonlarda birkaç farklı renk geleceği söyleniyor. Zaten mevcut modellerde bile Mor renk gibi ek seçeneklerin sunulduğunu gördük. Bu sefer ise daha çok kadınlar için özel bir renk seçeneğinin geleceği ortaya çıktı. Pembe iPhone 13 için görseller bile ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir: iOS 15 Gıda İzleme Özelliğiyle Beraber Gelecek

Pembe iPhone 13 Nasıl Gözükecek?

Telefonda yeni renk seçeneğinin Rose Pink olarak geçmesi bekleniyor. Gül pembesi olarak çevirebileceğimiz bu seçenekle beraber, renk seçenekler bir hayli zenginleşmiş olacak.

Sadece temel modelde değil de Pro modellerde de kullanılacağı söylenen bu renk seçeneği Pro Max modelinde bile olacak deniyor.

Tabii ki telefonda bir tasarım değişikliği olmayacak. Hatta pembe iPhone 13 görselinden sonra tasarım konusunda daha fazla bilgi sahibi olduk. Bir kez daha görsel gelmiş ve beklenen tasarımı doğrulamış oldu.

Pembe iPhone 13

Görsele göre arka kısımda çok daha geniş kameralar kesinlikle başı çekecek. Zaten çentik alanının duracağını ve telefonun üst bölümünde biraz daha küçük bir alanda konumlandırılacağını biliyoruz. Ama bununla sınırlı kalınmayacak ve asıl değişim kamera kısmında olacak gibi duruyor.

Çentik alanında yaşadığımız değişiklik pek etkili olmayacak gibi duruyor. Yani üzerinde durulacak bir detay değil. Ama kameralar öyle olmayacak. Çok daha büyük lensler ve dışa doğru biraz daha çıkık çerçeveler olması bekleniyor. Belki temel modellerde o kadar göze batacak bir değişim olmaz ama Pro ve Pro Max modelinde kesinlikle dikkat çeken bir detay olacak.

Şimdilik bunları öğrendik. Pembe renk seçeneğinin dışında renk seçeneklerinde daha nasıl farklı seçimler olacak bekliyoruz. Sürprizler yapılabilir gibi geliyor.

Önceki İçerikiOS 15 Gıda İzleme Özelliğiyle Beraber Gelecek
Sonraki İçerikiOS 14.6 Pil Sorunu Şikayetleri Giderek Artıyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?