Özel Üretim AirPods Max Gold Kulaklıkları Duyuruldu  

0

Apple’ın profesyonellere odaklandığı yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Max, kısa bir süre öncesinde satışa çıktı. Birçok ülkede satışa çıkan kulaklık yoğun ilgi görürken, özel üretim versiyonlar da ortaya çıkmaya başladı. En son Caviar şirketi, yeni kulaklık için özel bir versiyonun duyurusunu gerçekleştirdi.

Bir nevi lüks versiyon olarak gösterilebilecek olan yeni kulaklıklar sınırlı sayıda üretilecek. Peki, bu özel serinin farkları neler olacak ve en önemlisi de fiyat açısından nasıl bir fiyat aralığı sunulacak?

Caviar AirPods Max Gold Kulaklık Nasıl Farklılıklar ile Geliyor?

Gold olarak isimlendirilen özel üretim model, tamamen altın kaplamasıyla geliyor. Hem kulaklık kapaklarında hem de kulaklık yükseklik ayarlama çubuklarında saf altın kaplama kullanılmış durumda.

Bunun dışında kafa bandı kısmında yer verilen hava alır ağ yüzeyinin tasarımı da değiştirilmiş. Bu kısımda kullanılan tasarım, tek parça deri olarak dikkat çekiyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneğinin de sunulduğu özel üretim kulaklıkların fiyatı ise 108 bin dolar olarak açıklandı.

Orijinal kulaklığı almak istediğiniz zaman 549 dolar gibi bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bu özel versiyon ise üzerine kullanılan altın kaplamalar nedeniyle 108 bin dolar gibi bir rakama çıkmış.

 AirPods Max Gold

Caviar tarafından yapılan açıklamaya göre yeni kulaklık için sınırlı üretim de olacak. Siyah ve beyaz renk seçenekleri olmak üzere bu özel modelden sadece 2 adet üretim yapılacak. Özel üretim 2 modelin satışlarının ise 2021 tarihinde başlayacağı açıklamalar arasında yer aldı.

Benzer özel versiyonlar için çalışma olup olmayacağı kısmında ise net bir açıklama yapılmadı. AirPods Max özel versiyonları için farklı seçeneklerin de geldiği görülebilir. Caviar’ın bu konuda yapacağı açıklama merak konusu. Altın kaplama değil de farklı malzemelerin kullanıldığı özel üretim kulaklıklar için şimdilik bir bilgi ya da duyuru yok.

Önceki İçerikCovid-19 ve Siber Güvenlik
Sonraki İçerikiPhone 13 Ekran Özellikleri için Önemli Bilgiler Var
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?