Özel iPhone 12 Pro Ön Siparişe Açıldı – Fiyat 23 Bin Dolar

0
201

iPhone 12 akıllı telefonunun gecikeceğini resmi olarak öğrendik. Her zaman detay vermeyen Apple, bu sefer detay verdi ve 3.mali çeyrek verileri açıklanırken yeni telefonların birkaç hafta gecikerek Ekim ayına kalacağı ortaya çıktı.

Telefonlar gecikecek bu kesin ama şimdiden ön siparişe açılan modeller de var. telefonları ön siparişe çıkaran ünlü Rus firma Caviar oldu. Geçen sene iPhone 11 akıllı telefonları için, ondan önceki sene iPhone Xs modelleri için özel üretim seriler sunan Caviar, bu kez iPhone 12 Pro Victory Pure Gold modelini duyurdu.

iPhone 12 Pro Victory Pure Gold Fiyatı ve Özellikleri

Çok paranız var ve bu parayı harcayacak yer bulamıyorsunuz. Para üzerinizde ağırlık yapıyor. Harcasamda kendime gelsem diyorsunuz. Ne yapacaksınız? İşte bu üzücü durumdan sizi kurtaralım ve iPhone 12 Pro Victory Pure Gold modeline bakalım.

iPhone 12 Pro Victory Pure Gold

Gereksiz pahalı özel üretim akıllı telefon serisinde bu sene 4 model var. Caviar, 4 modelde de özel üretim malzeme kullanıyor. Telefonların ilki, yani en ucuz olanı gümüş arka kapak ve gerçek piton derisi kaplı olarak geliyor. Gümüş ve piton derisini bir arada kullanan özel tasarımın fiyatı 4.290 dolar ve serinin en uygun fiyatlı olan telefonu.

Diğer modellerde özel karbon kaplama, titanyum ve altın kaplama da var. Ama asıl dikkat çeken model iPhone 12 Pro Victory Pure Gold modeli. Her şeyiyle özel üretim olan yeni akıllı telefon, 18 karat altınla kaplı.

iPhone 12 Pro Victory Pure Gold

Arka kapağının tamamen altınla kaplandığı akıllı telefon, Özel motiflerle bezenmiş olan altın arka kapakta sadece altın başrolde değil. bunun yanında 8 adet 0.48 karat elmas kullanılmış ve tam anlamıyla premium bir görüntü elde edilmiş.

Bu özel versiyon hem Pro modeli hem de Pro Max modeli olarak satışa çıkıyor. Pro modelini almak isteyen kullanıcılar 23.380 dolar ödemeli. Eğer olur da Pro Max modelini alırsanız o zaman ise 24.540 dolar ödemeniz lazım. Çerez parası. 🙂

İLGİLİ HABER:  iOS'da Gizli Emoloji Klavyesi Nasıl Açılır ?

Tüm özel versiyonları görmek istiyorsanız Caviar tarafından oluşturulan iPhone 12 sayfasına bu kısımdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?