Nike Apple Watch İçin Watch Bands Serisini Duyurdu

0
53

Apple’ın yaptığı iş ortaklıkları içerisinde en çok konuşulanı, en fazla gündeme geleni spor devi Nike ile yapılan anlaşma. Markanın teknoloji spor ile birleştirmesini sağlayan yeni anlaşma sayesinde her iki markanın ürünlerinde de ortak çalışmalar ortaya çıkabiliyor. İlk olarak Nike markasının bu konuda özel seri ürünler yayınladığını biliyoruz. Özellikle Apple Watch akıllı saatlerinde markanın kendisine özgü tasarımlarla özel modeller yayınladığını ve bu akıllı saatler için kendi uygulamasını da standart olarak sunduğunu biliyoruz. İki markanın son ortaklıklarından biri olarak bilinen Apple Watch NikeLab akıllı saatleri sonrasında ise şimdiden Nike yeni Apple ürünlerini duyurdu. Bu kez Watch Bands serisi akıllı saatler ile Nike ayakkabılarını bütünleştirecek.

Watch Bands Nasıl Bir Ürün?

Watch Bands, Nike tarafından yayınlanan ve spor ayakkabı serisi olan Nike Air VaporMax modeliyle beraber tam birtakım olarak kullanılan bir akıllı saat kayışı. Apple Watch akıllı saatlerini de kullanılacak olan yeni kayışların özel bir seri ürünü olarak yayınlandığını da belirtelim.

Nike Watch Bands

Mavi, beyaz ve pembe renkleriyle yayınlanan akıllı saat kordonlarının ayakkabılarda kullanılan renklerle birebir aynı olduğunu da belirtelim. Koleksiyon adı olarak “gündüzden geceye” sloganını kullanan Nike’ın bu seride tamamen tasarıma oynadığını düşünmekte yanlış olur. Öyle ki Watch Bands serisinin göze şık görülmesinin dışında daha birçok avantajı var.

Watch Bands Spor Koşullarına Uygun

Yenilenmiş Nike Air VaporMax ayakkabıları için geliştirilen kayışların özel bir havalandırma sistemi olduğu ve bu şekilde terlemenin de önüne geçtiğini ekleyelim. Esnek ve çok daha sağlam bir malzemeden üretilmiş olan Watch Bands serisinin kullanım açısından sunduğu farklarla ve rahatlığın yanında ürünün fiyatının 49 dolar açıklandığını da belirtelim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?