Mutlu Anlarınızdan Göz Alıcı Bir Slayt Gösterisi Oluşturun

0
51

Birbirinden güzel anlarınızı video slayt gösterilerine dönüştürürken, teknolojinin zirvesine geldiğimiz 2022 yılında hangi fotoğraf dizisini kullanıp hangisinin dışına çıkmanız gerektiğini bilmelisiniz. Videonuzu izleyen herkese sağlam bir duygusal şölen oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Etkili slayt yapma programlarını kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki fikirleri değerlendirin.

slayt 1

1-Fikir Bulun

Şık bir başlangıcı işaretlerken kilometre taşlarınızla eğlenmek için bir başlangıç, evlilik töreni veya doğum günü için bir slayt gösterisi oluşturmak için mi arama yapıyorsunuz. Slayt gösterinizin içerik materyalini göz önünde bulundururken, içerik materyalinizi nasıl paylaşacağınızı belirleyin. İçerik materyaliniz belirli durumlarla ilgili mi? Slayt gösterilerinizi sosyal medya platformlarında paylaşanlar için gerekli video formatını ve hatta izleyicilerinizi öğrenin.

2-İçeriklerinizi bir araya getirin

Mükemmel bir slayt gösterisi hazırlık çalışması gerektirir. Filmlerinizi oluştururken zamandan tasarruf etmek isteyeceksiniz. Bu nedenle, üst düzey bir görünüme sahip olmak ve içerik materyalinizi buna göre bir araya getirmek en iyisidir.

Düşüncelerde üst düzey bir görünüme sahip olmak, slayt gösterileri oluşturmada harikalar yaratacaktır. Slayt gösterileriniz aracılığıyla bir anlatıyı bilgilendirmek istersiniz ve bu yüzden bir yapımcı gibi varsaymak en iyisidir. Bir slayt gösterisi yapmak için kolay yöntemlerle meşgul olduğunuzda, niyetiniz filmlerinizi ve fotoğraflarınızı ücretsiz ve hızlı bir şekilde rastgele bir sıraya yerleştirmek değil, önemli bir kompozisyon üretmektir. Bu nedenle, zor bir düşünce elde etmeyi, güçlü bir şekilde geliştirmeyi ve hikayenizi sonuçlandırmayı garanti edin.

Bu düzeyde, ayrıca doğru miktarda film veya fotoğraf istersiniz. Bir düşünce aldıktan sonra, slayt gösterisi için ihtiyacınız olan filmleri ve fotoğrafları tahmin edebilirsiniz. Her resim 3-5 saniye sürmelidir. Ancak bu, resminizin ne kadar çok olduğuna bağlıdır. Akan bir slayt gösterisi oluşturmak için filmleri ve fotoğrafları karıştırmayı planlıyor musunuz? Her videoyu yirmi saniyeden fazla kapatamazsınız. Beş dakikalık bir slayt gösterisi için üç filmle yaklaşık altmış fotoğraf kullanabilirsiniz. Slayt gösterinizde çok fazla film ve fotoğraf kullanmaktan kaçının. Çok fazla kişi muhtemelen izleyicilerinizin dikkatini dağıtır ve sadece birkaçı can sıkıntısı getirir.

slayt 2

4-Slayt Gösterinizi Oluşturun

Artık slayt gösterinize ince ayar yapmaya başlayabilirsiniz, muhtemelen her küçük şeyi yerine koymuşsunuzdur. Video düzenleyicinize karar verin ve içerik materyalinizi ekleyin. Ardından

cialis uk

, sevimli geçiş sonuçları ve müzik kullanarak slayt gösterilerinizi cilalayın.

İşletmenizde çalışırken, filmlerinizin, fotoğraflarınızın ve metin içeriğinizin mükemmel bir dolaşımını yaratmayı garanti edin. Bu bir dev olmamalı, mükemmel bir çevrimiçi video editörüyle ilgilenin. Metinsel içerik ekleyebilmenize rağmen, ne kadar çok şey ekleyeceğinizi kısıtlamayı garanti edin. Metin içerikli slaytlar ekleyerek slayt gösterinizi bölümlere ayırın. Bu, temalar arasındaki geçişler hakkında onları bilgilendirirken izleyicilerinizin dikkatini ele geçirmenize ve odaklamanıza yardımcı olabilir.

5-Müziğinizi Seçin

Slayt yapma programlarıyla yaptığınız gösterilerinizde müzik olmalıdır. Ses sonuçları, slayt gösterilerinizi ekstra duygusal hale getirmek istiyorsanız güçlü bir araçtır. Bu yüzden uygun temaya karar verin ve içerik materyalinizi önizlerken slayt gösterilerinizde kucaklayın. Siz de müzik kovası kontrol listenizden müzik seçebilirsiniz.

Slaytlarınızı müzikle senkronize edebilen bir video düzenleyici kullanırken, kompozisyonunuzu ses sonuçlarınızı eklemekten önce sonlandırın. Bir slayt gösterisi yapmak için kolay yöntemler kullandığınızdan, slayt gösterilerinizi daha pratik hale getirmek için şarkılarınızı birleştirebilir ve eşleştirebilirsiniz.

slayt 3

Son Olarak

Hiç bu numaralardan bu kadar geçtiniz mi? Güzel bir ilhamdan emin olabilirsiniz ve sadece sonraki girişiminizde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir evlilik, doğum günü veya yıldönümü kutlaması olsun ya da olmasın, muhtemelen aşağıdaki ipuçlarına uyuyabilir ve tüm bu çarpıcı anlar hakkında en kaliteli yan şovu oluşturabilirsiniz. İdam edildiğinde, sevdiklerinizle ve hatta arkadaşlarınızla paylaşacak bir şeyiniz olmalıdır. Yüksek kaliteli içerik materyalinizi sosyal medya tanıtımının yardımıyla yayınlayabileceksiniz

Önceki İçerik2022 Yılında Hangi iPhone Alınır? (Güncellendi)
Sonraki İçerikApple’ın Self Servis Mağazası Açıldı
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?