Moto Z Play özellikleri

0
72

Moto Z Play

Lenovo katıldığı IFA 2016 etkinliğinde üst düzey özelliklere sahip yeni akıllı telefonu olan Moto Z Play’in duyurusunu gerçekleştirdi. Daha önce Moto Z serisinden Moto Z ile Moto Z force modellerini tanıtan Lenovo, serinin son modelinin tanıtımını IFA 2016’da yaptı. Moto Z Play’in özellikleri sizlerle.

Ekran

-5,5 inç boyutundaki geniş Super AMOLED ekran 1080p çözünürlüğe sahip. Ekran 517 ppi yoğunluğu bulunduruyor.

İşletim Sistemi

-3GB RAM

-Genişletilebilir 32GB boyutunda dahili hafıza bulunan Moto Z Play modelinde su geçirmez özelliğinin yanı sıra parmak izi okuyucusu da mevcut.

-Android 6.0.1 işletim sistemi Moto Z Play’in işletim sistemini oluşturmakta.

Batarya

-Teknik özellikleri açısından dikkan çeken Moto Z Play bu özelliklerin ihtiyacını karşılayacak geniş de bir pil ömrüne sahip. Moto Z Play modelinde 3510mAh kapasiteye sahip batarya bulunmakta.

Kamera

Moto Z Play’i ön plana çıkaran özellikleri arasında en dikkat çeken özelliği şüphe yok ki kamerası. Çift fokus desteği olan lazer otofokus ike faz algılamalı otofokus özellikleri bulunan akıllı telefon ile gayet temiz, güzel fotoğraflar çekebilmek mümkün olacak. 10x zum özelliği bulunan kamera ½.3 inç boyutunda sensöre sahip ve 12 MP çözünürlükte. Xenon flaş desteği de Moto Z Play’in kamarasının barındırdığı özelliklerden.

Ağırlık konusunda güzel bir sonuç veren telefon yalnızca 145 gram.

15 Eylül’den itibaren 408 dolar fiyat ile ön siparişi gerçekleştirilecek telefonun sonraki fiyatının 449-499 Euro arasında değişmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?