Mor iPhone 12 Tanıtıldı! Ne Farkı Var?

0
315

Apple’ın yeni etkinliği başladı. Etkinlik kapsamında beklenen birçok ürün var. Fakat beklentileri dışında kalan ve sürpriz olan da bazı ürünler geldi. Bu ürünlerin başında da Mor iPhone 12 yer alıyor.

Etkinliğin hemen başında yapılan duyuru ile beraber iPhone 12 akıllı telefonlarının ne kadar popüler olduğu söylendi. Akıllı telefonların satış rakamlarının çok yüksek gittiği söylenirken, yeni bir rengin de müjdesi verilmiş oldu.

Mor iPhone 12 Nasıl Farklar İçeriyor?

Temel modele geldiğini gördüğümüz yeni renk seçeneğinin çok büyük bir farkı yokmuş gibi gözüküyor. Sadece renk kısmında değişiklikler var. Şık bir mor rengine yer verilmiş ve ekran kısmında da buna özel bir tema seçilmiş durumda.

Mor iPhone 12

Rengin tam adı için herhangi bir isimlendirme yapılmadı. Muhtemelen böyle bir etkinlik kapsamında iPhone modelleri de eksik kalmasın bir şekilde onları da ekleyelim diye bir düşünce oldu. Teknik özelliklerde bir değişiklik söz konusu değil.

Yeni renk seçeneğinin duyurulmasının hemen ardından bu renk seçeneğinde gelecek olan akıllı telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda da bilgi verildi. Buna göre söz konusu akıllı telefonlar Cuma günü satışa çıkacak.

Mor iPhone 12

Tabii ki ilk satışlar Amerika’da olacak. Ülkemizde hemen Mor iPhone 12 modellerini görebilecek miyiz bilemiyoruz.

Bunun için etkinliğin sonunu beklememiz gerekecek. Etkinlik sonrasında online satış mağazasında yeni ürünlerin listelemesi yapılacaktır.

Burada yeni renkleri de göreceğiz. Daha doğrusu mor seçeneğinin gelip gelmeyeceğini anlayacağız. Fiyat değişmeyecek diyebiliriz.

Önceki İçerikTanıtım Öncesinde Online Apple Store Kapatıldı
Sonraki İçerikAirTag Tanıtıldı! Fiyatı ve Özellikleri Neler?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?