Migros Marketlerde Airpods Kampanyası Başladı

0
1129

Migros, belirli günlerde ve sınırlı sayıda olmak üzere çok sık bir şekilde kampanyalar düzenliyor. Market zincirinin elektronik ürünler için de birçok kampanyaya yer verdiğini görüyoruz. Hele ki Apple konusunda. Hatırlayanlar olacaktır geçtiğimiz seneler de 2 bin TL indirimle iPhone 11 satılmıştı ve mağazaların önünde kuyruklar olmuştu. Şimdi o kadar ses getirmeyecek ama yine ilgi çekecek bir kampanya daha var. Bu kez 2.nesil Airpods için güzel bir indirim sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: AirPods 3 Görüntüleri Paylaşıldı! İşte Tasarım

Migros 2.nesil Airpods Kampanyası ve İndirim Miktarı

Kampanya sadece 2.nesil Airpods kulaklık modeli için geçerli. Pro modelini almak isteyenler için farklı bir yere bakmalarını öneriyorum. Kampanya kapsamında yapılan indirime baktığımız zaman ise 1.499 TL olan kulaklıkların 1.099 TL’ye düşürüldüğü görülüyor.

Kulaklıklar 400 TL gibi bir indirimle satılıyor ama her zaman olduğu gibi stok sınırlaması olduğunu da ekleyelim. Stokların sadece 2000 adet ile sınırlı olduğunu anlıyoruz. Paylaşılan kampanya afişinde stok adedi net olarak gösterilmiş durumda. İkinci olarak kulaklıkların bu fiyattan satışı için süre sınırı olduğunu da ekleyelim.

2.nesil Airpods

Satışın 22 Şubat tarihinde yani bugün başladığı ve 28 Şubat tarihine kadar geçerli olduğunu anlıyoruz. Çok ihtimal vermiyorum ama stoklar bitmese bile 28 Şubat tarihinde indirimler son bulacaktır. Başka herhangi bir değişiklik yapılır da kampanya güncellenirse bilgi vereceğiz. Şimdilik Migros Airpods kampanyası detayları böyle.

Önceki İçerikAirPods 3 Görüntüleri Paylaşıldı! İşte Tasarım
Sonraki İçerikMigros iPhone 11 İndirimi Başladı! İşte Fiyatlar
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?